Pagrindinis

Pagrindinis

Rodoma 1-9 iš 567 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 567 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Akrilas su poliamidu 'Pearl'

  Kaina 22,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) akrilo siūlai, kurių gija apsukta žvilgiu poliamidu (minkščiausia sintetikos rūšis). Mezginys atrodo tarsi šilkinis, dėl tekstūros ir atlasinio žvilgesio. Mezginius iš šio siūlo itin lengva prižiūrėti, galima skalbti skalbimo mašinoje. Baltos spalvos. Tinka įvairiems mezginiams - megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams.

  • Nauja

  Akrilas su poliamidu...

  Kaina 22,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) akrilo siūlai, kurių gija apsukta žvilgiu poliamidu (minkščiausia sintetikos rūšis). Mezginys atrodo tarsi šilkinis, dėl tekstūros ir atlasinio žvilgesio. Mezginius iš šio siūlo itin lengva prižiūrėti, galima skalbti skalbimo mašinoje. Sidabrinis. Tinka įvairiems mezginiams - megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams.

  • Nauja

  Akrilas su poliamidu...

  Kaina 22,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) akrilo siūlai, kurių gija apsukta žvilgiu poliamidu (minkščiausia sintetikos rūšis). Mezginys atrodo tarsi šilkinis, dėl tekstūros ir atlasinio žvilgesio. Mezginius iš šio siūlo itin lengva prižiūrėti, galima skalbti skalbimo mašinoje. Šampaninė spalva. Tinka įvairiems mezginiams - megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams.

  • Nauja

  Akrilas su poliamidu 'Sky'

  Kaina 22,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) akrilo siūlai, kurių gija apsukta žvilgiu poliamidu (minkščiausia sintetikos rūšis). Mezginys atrodo tarsi šilkinis, dėl tekstūros ir atlasinio žvilgesio. Mezginius iš šio siūlo itin lengva prižiūrėti, galima skalbti skalbimo mašinoje. Žydra, dangiška, baby blue spalva.Tinka įvairiems mezginiams - megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams. Mezginiai iš šio siūlo yra kritūs, švelnūs, vėsinantys.  Metražas: 1400 kilograme.

  • Nauja

  Juostelinė viskozė (pelenų...

  Kaina 33,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) viskozės siūlai su 13 proc. poliesterio. Švelni pelenų rožės spalva su sidabrišku žvilgesiu. Puikiai tinka lengviems megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams. Mezginiai iš šio siūlo yra kritūs, švelnūs, vėsinantys. Iš juostelinės gijos mezgasi kietesnė, tačiau kriti tekstūra. Metražas: 1400 kilograme.

  • Nauja

  Išskirtinė medvilnė su...

  Kaina 33,00 €

  Išskirtiniai medvilnės siūlai su viskoze, šiek tiek sintetikos ir liurekso siūlu. Medvilnės, viskozės ir liurekso gija yra apsukta smėline švelnia gija. Siūlas labai subtiliai žvilga auksu, baltumas - šampaninis, su labai lengvu šiltu atspalviu. Gija primena ploną virvutę, nesipešioja. Mezginys bus slidus, malonios tekstūros, atrodys šventiškai, tačiau kadangi blizgesys švelnus - puikiai tiks kasdienai. Su mezginiu iš šio siūlo niekad nebus šalta, tačiau, ypač jeigu megztas standžiau, puikiai saugos nuo vėjo. Metražas: 1400 kilograme.

  • Nauja

  Juostelinė viskozė (raudono...

  Kaina 33,00 €

  Juosteliniai viskozės siūlai su 10proc. poliesterio. Prabangi, džiugi raudono vyno bordo spalva ir bronzos (tamsesnio aukso) pablizginimas. Puikiai tinka lengviems megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams. Mezginiai iš šio siūlo yra kritūs, švelnūs, vėsinantys. Iš juostelinės gijos mezgasi kietesnė, tačiau kriti tekstūra. Metražas: 1400 kilograme.

  • Nauja

  Dramblio kaulo kašmyras...

  Kaina 39,00 €

  Itališkas kašmyro ir vilnos (50/50) audinys. Aukščiausios kokybės vilna. Audinys tinka paltams ir puspalčiams siūti. Dramblio kaulo/ ivory/ labai šviesios pudrinės. Labai trumpo, prigludusio plauko. Gramatūra: 500gr/m. Minkštas, švelnus, laiko formą. Plotis: 1,5m. Rūbo iliustracija - asociatyvi, iš interneto, labai panašaus audinio.

  Mieli klientai, turėkite omenyje, kad dėl skirtingų ekranų nustatymų, reali prekės spalva gali nežymiai skirtis. 

  • Nauja

  Juodas kašmyras (100%),...

  Kaina 65,00 €

  Itališkas gryno kašmyro audinys. Aukščiausios kokybės. Visiškai juodas, slidus, paviršius turi kašmyrui įprasto žvilgesio. Malonus liesti, prabangus, karališkas, gerai laiko formą, standus. Gramatūra: 520gr/m. Plotis: 1,5m. Audinys tinka paltams ir puspalčiams siūti.

  Mieli klientai, turėkite omenyje, kad dėl skirtingų ekranų nustatymų, reali prekės spalva gali nežymiai skirtis.