Pagrindinis

Pagrindinis

Rodoma 1-9 iš 639 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 639 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Blizgi pelenų rožės spalvos...

  Kaina 28,00 €

  Blizgi pelenų rožės spalvos viskozinė juostelė. Itin elegantiškas siūlas. Siūlo sudėtis - 87% viskozė, 13% poliesteris. Subtiliai blizga. Tinka įvairiems mezginiams. Jie bus ne šilti, o gaivūs. Viskozės pluoštas - natūralus. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Tvidinė medvilnė...

  Kaina 25,00 €

  Rausvos ir bordo spalvų tvidinė medvilnė. Labai puošnus, žavingas, šarmingas siūlas. Siūlo sudėtis - 100% medvilnė. Spalva mėlyna su aukso spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, ypač megztiniams su sagutėmis, bolero arba tunikoms. Galime pridėti viskozės ar poliesterio liureksinį siūlą dėl blizgesio. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Spalva mėlyna su aukso spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Pastelinė persikinė spalva, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Tamsiai žalia su bronzos spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Labai šviesiai pilka su aukso/smėlio spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Stora vilna su alpaka...

  Kaina 42,00 €

  Vilna su alpaka 'Balloon'. Siūlo sudėtis - 39% vilna, 39% alpaka, 22% poliamidas. Labai šviesiai pilka spalva, labai puri, gana stora gija. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, sudėtis puiki, gaminys iš šio verpalo gerai dėvėsis. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  KID mohera su merino vilna...

  Kaina 38,00 €

  Samanų žalios spalvos siūlas. Siūlo sudėtis - 30% KID mohera, 15% merino vilna, 55% poliamidas. Pilkai/baltai žalias siūlas. Originali, išskirtinė, labai prabangi tekstūra. Galima megzti lengvus megztinius, šalius, bolero, sukneles ir tunikas, susagstomus švarkelius, palaidines ir t.t. Metražas - 9000 m/kilograme. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Puri žemės riešuto spalvos...

  Kaina 29,00 €

  Puri žemės riešuto kevalo spalvos pusvilnė su poliamidu, labai minkštas, lengvas, šiltas verpalas. Siūlo sudėtis - 50% vilna, 50% poliamidas. Tinka įvairiems mezginiams, lengva prižiūrėti. Rankomis galima megzti ir iš vienos, ir iš kelių gijų (jeigu norisi storo siūlo) Pagamintas Italijoje.