Audiniai

Prekiaujame Itališka prabanga dvelkiančiomis medžiagomis drabužiams, tarp kurių rasite originalius, autentiškus italų dizainerių margintus šilkus, batistus, kašmyrus ar kt. rūšių audinius. Tikime, kad mūsų audiniai sudomins ne tik išrankiausias klientes, bet ir žymius kūrėjus bei dizainerius!

Audiniai

Rodoma 1-9 iš 90 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 90 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • ABSTRAKČIŲ RAŠTŲ VISKOZĖ

  Kaina 15,00 €

  Kritus, malonus viskozės audinys. Tinka suknelėms, sijonams, palaidinėms.

  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Margas viskozinis trikotažas

  Kaina 30,00 €

  Margas viskozinis trikotažas . Audinys storesnis, tinkamas suknutėms, megztukams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • MARGAS, TARSI AUSTAS, ŠILKAS

  Kaina 15,00 €

  Margas šilkas, tarsi austas, švelnus ir minkštas. Vienpusis. Puikiai tinka suknelėms, sijonams, palaidinėms, plačioms kelnėms. Puikios itališkos kokybės. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Geometrinių raštų...

  Kaina 12,00 €

  Smulkaus rašto žakardas. Audinys standesnis, tinka švarkams, kelnėms, suknutėms. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

  • −30%

  Margas kašmyro audinys

  Bazinė kaina 65,00 € −30% Kaina 45,50 €

  Jaukus bei minkštas margas audinys, tinkantis paltams, švarkams, liemenėms ar sijonams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Prigesintos rožinės spalvos...

  Kaina 24,00 €

  Prigesintos rožinės spalvos medvilninis aksomas tinka kostiumėliams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.