Lino audiniai

Lininiai audiniai yra nemari klasika, prabanga ir natūralumas viename. Kiekvienam lietuviui, mačiusiam linų augimą, žydėjimą ir audimą, jautusiam pajūrio vėją linas yra be galo artimas audinys. Tai visiškai natūralus augalinis pluoštas, kupinas gerų savybių. Skirtingų faktūrų, storių, spalvų linas tiks patiems įvairiausiems siuviniams – tiek prie kūno gulančioms suknelėms ir palaidinėms, tiek žavingiems marškiniams, kelnėms, kostiumėliams, tiek švarkams, kombinezonams, sarafanams ir net lininiams paltukams. Linas puikiai nešiojasi ir nešiojant tik gražėja. 

Rodoma 1-18 iš 49 prekės(-ių)
Rodoma 1-18 iš 49 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Lininio audinio savybės

Kas yra linas? Visų pirma, tai virš šimto rūšių turintis augalas, iš kurio išgaunamas ir verpiamas pluoštas, audžiama lino medžiaga. Visos gerosios lino savybės gali būti vardinamos valandų valandas. Lininiai audiniai yra antibakteriniai bei sudaro idealų mikroklimatą odai. Sugeria drėgmę, leidžia kvėpuoti, vykdo termoreguliaciją (vasarą vėsu, žiemą šilta). Lininis pluoštas dyla penkis kartus lėčiau nei medvilnė. Šių audinių glamžymosi nereikia baimintis – jis išduoda, kad vilkite kokybišku, visiškai natūraliu drabužiu. Be to, po kelių skalbimų medžiaga minkštės, įgaus tamprumo ir taps vis mažiau glamžus. Iš lino galite siūti pačius įvairiausius rūbus nuo galvos iki kojų, malonumas juos dėvėti bus akivaizdus. Be to, tai nesielektrinantis ir visiškai ekologiškas audinys, kuris irdamas nepalieka žalos gamtai. 

Lininės tekstilės panaudojimas

Linas tinka ir vasarai, ir žiemai, pavasariui ir rudeniui. Lininiai audiniai – tai šių laikų prabangioji tekstilė, juk taip vertiname audinių ilgaamžiškumą, kokybę, natūralumą ir ekologiją. Be to, lininis audinys nėra brangus, o pagalvojus, kad įsigiję gaunate pluoštą puikių savybių, lepinančių Jūsų kūną.... Puikus pasirinkimas. Lino atraižos gali tapti stilinga, tokių mados namų kaip „Jacquemus“ išgarsinta lino kepuraite. Iš poros metrų audinio pasisiūsite įspūdingą suknelę, iš metro – gaivią palaidinę trumpomis rankovėmis. Siūkite ir kelnes, laisvalaikio kombinezonus, šventiškus marškinius. Linas gali būti pačiu stilingiausiu pasirinkimu net vestuvinei suknelei. Mėgaukimės gamtos teikiamomis dovanomis.

Lino audinių priežiūra

  1. Pirmą kartą skalbkite vėsiame vandenyje, nes pirmą sykį audinys gali šiek tiek trauktis
  2. Lyginkite garais, kad audinys nepradėtų blizgėti
  3. Dėmės pasišalins, jeigu audinį pamerksite iškart, kad ir į vėsų vandenį, naudokite paprastą muilą
  4. Negręžkite skalbinių, jie bus lygesni
  5. Lininius rūbus laikykite sausoje, vėdinamoje vietoje

Lininių audinių kaina ir pirkimas internetu 

Plono lino kainos nesiekia dvidešimties eurų, pigiai galite įsigyti minkštutėlio lino, taip pat nebrangus ir natūralus, stilingas drobinis lininis audinys. Pirkdami internetu jauskitės kaip parduotuvėje – kiekvienas lininis audinys išsamiai aprašytas, nusakant jo ypatingą tekstūrą,  storį, svorį.  „Mados Garaže“ nuolat skelbiamos akcijos ir geri pasiūlymai. Audinius įsigykite internetu, www.madosgarazas.lt – ne tik kruopščiai atkirpsime bei supakuosime, bet ir pristatysime vos per kelias dienas.