Medvilniniai siūlai

Medvilniniai siūlai

Medvilniniai siūlai yra klasiškas, natūralus  ir vasariškas pasirinkimas. Tai natūralus pluoštas, kuris yra tinkamas įvairiems mezginiams – palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, švarkeliams, megztukams, liemenėms, braletėms. Medvilnės siūlai gali būti faktūriniai, blizgūs, juostelės formos, priminti džinsą, taip pat labai populiarus yra medvilninių siūlų tvidas. Medvilninis drabužis spintoje – išsigelbėjimas karštą dieną, praktiškas kasdieninis rūbas, su kuriuo niekad nebus karštą, kuris lepins odą. 

Rodoma 1-18 iš 58 prekės(-ių)
Rodoma 1-18 iš 58 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Kam naudojami medvilniniai siūlai?

Medvilnė – kas tai? Tai iš medvilnės augalo pūko verptas minkštas, kvėpuojantis pluoštas. Kaip atrodo medvilninis siūlas? Medvilniniai siūlai gali skirtis savo išvaizda, pojūčiu liečiant, iš „juostelinių“ mezgimo siūlų mezginio paviršius bus grublėtesnis, primenantis ripsą, mezgimo bei nėrimo malonumą patirsite rinkdamiesi vidutinio storio apvalią medvilnės giją, iš plonytės medvilnės gijos mezgasi labai lygūs, slidūs, vientisi mezginiai, ant kurių gražiai išryškėja išmegztas raštas . Medvilnės pluoštas tūkstančius metų yra pats populiariausias pasaulyje. „Mados Garaže“ parduodama itališka medvilnės tekstilė – tai kruopščiai atrinkta ir itin kokybiška, ilgaamžė, stilinga tekstilė. Medvilnės siūlai lydėjo žmogų nuo ankstyvųjų amžių ir iki dabar išliko nepamainoma mados dalimi. 

Perdirbta ir organinė 100% medvilnė

Kas yra 100% organinė arba perdirbta medvilnė? Tai yra ekologiškesnis, tvaresnis verpalas, kuris auginamas netręšiant žalingais chemikalais, jo gamybos metu sunaudojama gerokai mažiau vandens arba tai yra jau antrą kartą naudojama medvilnės žaliava. Organinės ir perdirbtos medvilnės mezginiai yra madingi, šį pluoštą renkasi aukšto lygio dizaineriai, norėdami sumažinti žalą planetai. Kviečiame tai daryti ir Jus.

Verpalų iš medvilnės savybės

Tiems, kuriems vilnos verpalai „kanda“, medvilniniai siūlai, visų pirma, asocijuojasi su švelnumu. Jie nedirgina odos, gerai sugeria drėgmę, gijos yra tvirtos, nešiojant medvilnė minkštėja, švelnėja. Medvilninis rūbas vėsina, saugo nuo perkaitimo, yra gaivus, lengvasvoris, leidžia odai kvėpuoti. Medvilniniai verpalai lengvai mezgasi, dažnai apdoroti taip, kad visiškai nesipešiotų, gijos yra vientisos, austos arba megztos. Jeigu rinksitės suktos gijos medvilninį verpalą, jis bus purus, minkštas. 

Medvilninių siūlų kainos ir pirkimas internetu

Jeigu norite įsigyti natūralių medvilnės siūlų internetu, „Mados Garažo“ parduotuvėje siūlome puikų itališkos medvilnės asortimentą. Galite įsigyti tiek salone Kęstučio g. 1, tiek internetu. Daugybė medvilnės rūšių pigiau nei bet kur kitus, taikomos akcijos, puikios kainos.  Kokybiški siūlai iš Italijos manufaktūrų, paprasta pirkti, kai žinai, kad siūlais nenusivilsi. Mūsų lentynose vietą dalinasi pati įvairiausia medvilnė – ir stora, ir plona, ir švelni, ir standi, blizgi, faktūrinė. Įsigyti galite tai, ko geidžia širdis. Lietuvos rinkai itališką tekstilę kruopščiai renkame ir parduodame jau daugiau nei du dešimtmečius.