Aksomas

Aksomas

Aksomas – pūkinis audinys, sudaromas perpjaunant papildomus (natūralaus šilko ar cheminio pluošto siūlų) metmenis. Aksomo pūkas trumpas (iki 2 mm), labai tankus ir švelnus.

Aksomas

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)
Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • Prigesintos rožinės spalvos...

  Kaina 24,00 €

  Prigesintos rožinės spalvos medvilninis aksomas tinka kostiumėliams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Tamsiai mėlynas medvilninis...

  Kaina 24,00 €

  Tamsiai mėlynas medvilninis aksomas. Audinys su elastanu, tinka kostiumėliams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Bordinis aksomas su raštu

  Kaina 24,00 €

  Bordinis medvilninis aksomas su raštu. Audinys tinka kostiumėliams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Ryškus mandarinų spalvos...

  Kaina 20,00 €

  Ryškiai medvilninis aksomas. Audinys su elastanu, tinka kostiumėliams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

  • −14%
  • Nauja

  Raudonas aksomas

  Bazinė kaina 20,00 € −14% Kaina 17,20 €

  Raudonos spalvos medvilninis aksomas, tinkantis įvairių kostiumėlių siuvimui.

  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.