Aksomas

Aksomas

Aksomas – pūkinis audinys, sudaromas perpjaunant papildomus (natūralaus šilko ar cheminio pluošto siūlų) metmenis. Aksomo pūkas trumpas (iki 2 mm), labai tankus ir švelnus.

Aksomas

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)
Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • Prigesintos rožinės spalvos...

  Kaina 24,00 €

  Prigesintos rožinės spalvos medvilninis aksomas tinka kostiumėliams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Tamsiai mėlynas medvilninis...

  Kaina 24,00 €

  Tamsiai mėlynas medvilninis aksomas. Audinys su elastanu, tinka kostiumėliams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Trikotažinio pagrindo...

  Kaina 10,00 €

  Trikotažinio pagrindo juodas aksomas su raštu . Audinys tamprus ir kritus. Tinkamas suknutėms , palaidinėms. Audinys persišviečia. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Bordinis aksomas su raštu

  Kaina 24,00 €

  Bordinis medvilninis aksomas su raštu. Audinys tinka kostiumėliams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Ryškus mandarinų spalvos...

  Kaina 20,00 €

  Ryškiai medvilninis aksomas. Audinys su elastanu, tinka kostiumėliams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.