Viskozė

Viskozė

Viskozė - yra švelnus, pralaidūs orui pluoštas. Viskoziniai verpalai yra stiprūs, šiek tiek blizgūs, panašūs į natūralų šilką, naudojami vasariniams drabužiams megzti, tinka pridėti prie plonų moheros, vilnos verpalų.

Viskozė

Rodoma 1-9 iš 26 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 26 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Blizgi pelenų rožės spalvos...

  Kaina 28,00 €

  Blizgi pelenų rožės spalvos viskozinė juostelė. Itin elegantiškas siūlas. Siūlo sudėtis - 87% viskozė, 13% poliesteris. Subtiliai blizga. Tinka įvairiems mezginiams. Jie bus ne šilti, o gaivūs. Viskozės pluoštas - natūralus. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Viskozė su žėrinčiais...

  Kaina 32,00 €

  Viskozė su žvyneliais. Siūlo sudėtis - 68% viskozė, 32% poliesteris. Dumblio žalia spalva. Permatomi, žėrintys žvyneliai. Subtilūs. Galima megzti megztinius, kardiganus, palaidines ir t.t. Su gaminiais iš šio siūlo bus gaivu, nekaršta. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Viskozė su žėrinčiais...

  Kaina 32,00 €

  Viskozė su žvyneliais. Siūlo sudėtis - 68% viskozė, 32% poliesteris. Šviesiai pilka spalva. Permatomi, žėrintys žvyneliai. Subtilūs. Galima megzti megztinius, kardiganus, palaidines ir t.t. Su gaminiais iš šio siūlo bus gaivu, nekaršta. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Viskozė su žėrinčiais...

  Kaina 32,00 €

  Viskozė su žvyneliais. Siūlo sudėtis - 68% viskozė, 32% poliesteris. Šviesi nude, odos spalva. Permatomi, žėrintys žvyneliai. Subtilūs. Galima megzti megztinius, kardiganus, palaidines ir t.t. Su gaminiais iš šio siūlo bus gaivu, nekaršta. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

 • 100% viskozė 'DORIS'...

  Kaina 26,00 €

  Plonytis šimtaprocentinės viskozės siūlas. Galima megzti lengvus, natūralius, vėsinančius rūbus dedant kelias gijas. Jeigu mezgimo mašina - galima megzti ir iš vienos. Idealiai tinka komponavimui su mohera - gaunamas pluoštas primena moherą su šilku. Graži rausva odos spalva.

 • 100% viskozė 'DORIS' (odos...

  Kaina 26,00 €

  Plonytis šimtaprocentinės viskozės siūlas. Galima megzti lengvus, natūralius, vėsinančius rūbus dedant kelias gijas. Jeigu mezgimo mašina - galima megzti ir iš vienos. Idealiai tinka komponavimui su mohera - gaunamas pluoštas primena moherą su šilku. Graži rausva odos spalva.

 • 100% viskozė 'DORIS'...

  Kaina 26,00 €

  Plonytis šimtaprocentinės viskozės siūlas. Galima megzti lengvus, natūralius, vėsinančius rūbus dedant kelias gijas. Jeigu mezgimo mašina - galima megzti ir iš vienos. Idealiai tinka komponavimui su mohera - gaunamas pluoštas primena moherą su šilku. Graži melsvai alyvinė spalva.

 • Juostelinė viskozė (pelenų...

  Kaina 33,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) viskozės siūlai su 13 proc. poliesterio. Švelni pelenų rožės spalva su sidabrišku žvilgesiu. Puikiai tinka lengviems megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams. Mezginiai iš šio siūlo yra kritūs, švelnūs, vėsinantys. Iš juostelinės gijos mezgasi kietesnė, tačiau kriti tekstūra. Metražas: 1400 kilograme.

 • Juostelinė viskozė (raudono...

  Kaina 33,00 €

  Juosteliniai viskozės siūlai su 10proc. poliesterio. Prabangi, džiugi raudono vyno bordo spalva ir bronzos (tamsesnio aukso) pablizginimas. Puikiai tinka lengviems megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams. Mezginiai iš šio siūlo yra kritūs, švelnūs, vėsinantys. Iš juostelinės gijos mezgasi kietesnė, tačiau kriti tekstūra. Metražas: 1400 kilograme.