Viskozės siūlai

Viskozės siūlai

Viskozės siūlai – pigi ir kokybiška alternatyva šilkui. Tai natūralus pluoštas, kuris nuostabiai krenta ir yra įvairiausiems mezginiams nuo palaidinių iki suknelių. Viskozės verpalai itin gerai tinka derinimui su plonyte vilna, tarkime, mohera, nes suteikia standumo, slidumo, sunkumo. Viskozės verpalai tinka ir šventei, ir kasdienai. Skirtingos viskozės siūlų rūšys leidžia įgyvendinti šimtus sumanymų nuo-iki. Šie siūlai švelnūs, malonūs odai, slidūs, juos lengva prižiūrėti, galima skalbti skalbimo mašinoje.

Rodoma 1-18 iš 19 prekės(-ių)
Rodoma 1-18 iš 19 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  FUNNY faktūrinė viskozė

  Kaina 28,00 €

  Megztos faktūrinės gijos viskoziniai siūlai FUNNY
  82% viskozė, 18% poliamidas

  Melanžinė ž
  ydra, smėlinė ir balta gija
  Originaliems vasariškiems megztiniams

  360m/100g

 • Sidabrinė viskozė megzta...

  Kaina 28,00 €

  Megztos gijos 100% viskozės siūlai. Sidabrinė, žvilganti gija. Mezginiai iš šio siūlo yra itin kritūs, švelnūs, vėsinantys, glotnūs. Siūlas - slidus. 

  180m/100g

 • Juostelinė viskozė (pilka,...

  Kaina 22,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) 100% viskozės siūlai. Pilka, natūraliai žvilganti gija. Puikiai tinka lengviems megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams. Mezginiai iš šio siūlo yra kritūs, švelnūs, vėsinantys. Iš juostelinės gijos mezgasi kietesnė, tačiau kriti tekstūra. Metražas: 1400 kilograme.

 • Juostelinė viskozė (žvilgi...

  Kaina 22,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) 100% viskozės siūlai. Žvilganti mėlyna gija. Puikiai tinka lengviems megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams. Mezginiai iš šio siūlo yra kritūs, švelnūs, vėsinantys. Iš juostelinės gijos mezgasi kietesnė, tačiau kriti tekstūra. Metražas: 3000 kilograme.

 • Juostelinė viskozė (gelsva)

  Kaina 22,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) 100% viskozės siūlai. Auksiška, švelni, pastelinė gelsva spalva gija. Puikiai tinka lengviems megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams. Mezginiai iš šio siūlo yra kritūs, švelnūs, vėsinantys. Iš juostelinės gijos mezgasi kietesnė, tačiau kriti tekstūra. Metražas: 3000 kilograme.

 • Juostelinė melanžinė viskozė

  Kaina 18,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) 100% viskozės siūlai. Raudona/tamsiai pilka gija. Puikiai tinka lengviems megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams. Mezginiai iš šio siūlo yra kritūs, švelnūs, vėsinantys. Iš juostelinės gijos mezgasi kietesnė, tačiau kriti tekstūra. Metražas: 2200 kilograme.

  • −20%

  Plaukuota viskozė su akrilu...

  Bazinė kaina 36,00 € −20% Kaina 28,80 €

  Švelnūs plaukuoti viskozės ir akrilo siūlai, mėlynai balti. Galima megzti akytą "kailį" iš vienos šio siūlo gijos, arba tankesnį iš kelių, arba derinti su kitos rūšies siūlu. Metražas: 370m/100g

 • Žvilganti persikinė viskozė...

  Kaina 22,00 €

  Žvilganti persikinė viskozė (megzta gija). Siūlo sudėtis - 75% viskozė, 25% poliesteris. Šventiškas, puošnus verpalas. Norint pūkelio, galima derinti su mohera. Su gaminiais iš šio viskozės siūlo bus gaivu, nekaršta. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje. 1900m/kg

 • 100% viskozinis liureksas...

  Kaina 75,00 €

  Plonas siūlas, tinkamas pridėti prie gijos žvilgesiui arba smulkiai megzti palaidinėms, liemenėms ir pan. Sudėtis: 67% viskozė, 28% poliamidas, 8% liureksas. Sidabrinė spalva. 16 800m/kilograme

 • 100% viskozinis liureksas

  Kaina 75,00 €

  Plonas siūlas, tinkamas pridėti prie gijos žvilgesiui arba smulkiai megzti palaidinėms, liemenėms ir pan. Sudėtis: 67% viskozė, 28% poliamidas, 8% liureksas. Sidabrinė spalva. Priklausomai nuo šviesos gali atrodyti ir šviesiai, ir tamsiai sidabriškas.

  • −50%

  100% viskozė 'DORIS'...

  Bazinė kaina 26,00 € −50% Kaina 13,00 €

  Plonytis šimtaprocentinės viskozės siūlas. Galima megzti lengvus, natūralius, vėsinančius rūbus dedant kelias gijas. Idealiai tinka komponavimui su moheriu - gaunamas pluoštas primena moherį su šilku. 

  • −50%

  100% viskozė 'DORIS' (odos...

  Bazinė kaina 26,00 € −50% Kaina 13,00 €

  Plonytis šimtaprocentinės viskozės siūlas. Galima megzti lengvus, natūralius, vėsinančius rūbus dedant kelias gijas. Jeigu mezgimo mašina - galima megzti ir iš vienos. Idealiai tinka komponavimui su mohera - gaunamas pluoštas primena moherą su šilku. Graži rausva odos spalva.

  • -11,00 € kg

  Juostelinė viskozė (raudono...

  Bazinė kaina 33,00 € Kaina 22,00 €

  Juosteliniai viskozės siūlai su 10proc. poliesterio. Prabangi, džiugi raudono vyno bordo spalva ir bronzos (tamsesnio aukso) pablizginimas. Puikiai tinka lengviems megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams. Mezginiai iš šio siūlo yra kritūs, švelnūs, vėsinantys. Iš juostelinės gijos mezgasi kietesnė, tačiau kriti tekstūra. Metražas: 1400 kilograme.

 • RITĖ: Ryškiai oranžinė viskozė

  Kaina 3,00 €

  Plonytis viskozės siūlas, tinka megzti puošnioms palaidinėms, suknelėms, liemenėms. Galima megzti iš kelių gijų arba maišyti su kitos rūšies siūlais, pavyzdžiui, mohera arba pusvilne. Spalva - ryškiai oranžinė.

  Dėmesio: šį siūlą parduodame tik ritėmis. Ritės kaina - 3eu. Ritėje yra apie kilogramą siūlo, tačiau svoriai varijuoja. Galite gauti ir truputį mažesnį, ir truputį didesnį svorį (nuo 400g iki 1,2kg). Jeigu Jums svarbu tiksliai žinoti, pateikę užsakymą paskambinkite mums: (8-640) 92009

 • Rusva viskozė (šilto tono)

  Kaina 23,00 €

  Vidutinio storio viskozės (50%) siūlai. Puikiai tinka megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, liemenėms, sijonams. Mezginiai būna švelnūs, vėsinantys. Jaukūs. 

 • Oranžinė viskozė su merino...

  Kaina 18,00 €

  Itališka pusvilnė yra švelni. Į sudėtį įeina tauri merino šukuotinė vilna. Gaminiai ( egztukai, kostiumėliai, paltai, sijonai, šalikai) iš šių siūlų atrodys puikiai, puošniai, bus švelnūs, šilti ir ilgaamžiai. Mezgama tiek rankomis, tiek mezgimo mašinomis.


Viskoziniai siūlai - kas tai?

Kas tai – viskozės verpalai? Tai specialiu būdu apdorotas medienos celiuliozės pluoštas, lengvas ir švelnus natūralus pluoštas. Viskozės siūlai yra praktiški, lengvai prižiūrimi, puikiai sugeria drėgmę – tai svarbios savybės kasdieniam dėvėjimui. Viskoziniai siūlai atrodo elegantiškai, tai gali būti ir plonytis liureksas, skirtas derinimui su kitų pluoštų gijomis ir, nors kainuoja nebrangiai ir reikia visai mažo svorio, ši viskozės rūšis išsyk sukuria prabangos įspūdį. Viskozės siūlais džiaukitės kasdien, tai yra kvėpuojanti, lengvai mezgama, nebrangi ir šauniai atrodanti tekstilės rūšis. Itališki viskozės siūlai žavi faktūrų ir rūšių gausa.

Kam naudojami viskozės verpalai?

Viskozės mezgimo gijos tinka suknelėms, palaidinėms, lengviems megztukams megzti, taip pat ir pridėti prie kitų pluoštų gijų. Mezgimui viskozės verpalai puikiai tinka norint išgauti slidų, lygų, sunkumo įspūdį turintį mezginį. Šie siūlai tinka daugybei įvairių modelių ir formų, galite eksperimentuoti ir improvizuoti. Viskoziniai rūbai tinka kasdieniam nešiojimui, primena šilką. Šis pluoštas turi natūraliai atrodantį žvilgesį, glotnumą, tad jums labai patiks ne tik jį dėvėti, bet ir žiūrėti į veidrodį ☺

Viskozės mezginių priežiūra

 1. Skalbkite nedidelėje temperatūroje, galite ir skalbyklėje.

 2. Lygindami nustatykite viskozės/medvilnės režimą. 

 3. Laikykite spintos lentynoje, ne ant pakabos, nes viskozės pluoštas turi polinkį su tįsti.

Viskozinių siūlų kainos ir pirkimas internetu

Jeigu norite įsigyti natūralių viskozės siūlų internetu, „Mados Garažo“ parduotuvėje siūlome puikų itališkos viskozės  asortimentą. Galite įsigyti tiek salone Kęstučio g. 1, tiek internetu. Daugybė viskozės pigiau nei bet kur kitus, taikomos akcijos, puikios kainos.  Kokybiški siūlai iš Italijos manufaktūrų, paprasta pirkti, kai žinai, kad siūlais nenusivilsi. Mūsų lentynose vietą dalinasi pati įvairiausia viskozė – ir stora, ir plona, ir blizgi, ir faktūrinė. Įsigyti galite tai, ko geidžia širdis. Lietuvos rinkai itališką tekstilę kruopščiai atrenkame jau daugiau nei du dešimtmečius.