Vilna

Vilna

Vilna - iš vilnos mezgami gaminiai yra neteplūs ir beveik nesiglamžo, taip pat, puikiai sulaiko šilumą. Mados Garaže rasite aukščiausios kokybės rūšių, storių ir faktūrų vilnos verpalų, kurie tinka megzti ir rankomis, ir mašina.

Vilna

Rodoma 1-9 iš 88 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 88 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Spalva mėlyna su aukso spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Pastelinė persikinė spalva, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Tamsiai žalia su bronzos spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Labai šviesiai pilka su aukso/smėlio spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Stora vilna su alpaka...

  Kaina 42,00 €

  Vilna su alpaka 'Balloon'. Siūlo sudėtis - 39% vilna, 39% alpaka, 22% poliamidas. Labai šviesiai pilka spalva, labai puri, gana stora gija. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, sudėtis puiki, gaminys iš šio verpalo gerai dėvėsis. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Puri žemės riešuto spalvos...

  Kaina 29,00 €

  Puri žemės riešuto kevalo spalvos pusvilnė su poliamidu, labai minkštas, lengvas, šiltas verpalas. Siūlo sudėtis - 50% vilna, 50% poliamidas. Tinka įvairiems mezginiams, lengva prižiūrėti. Rankomis galima megzti ir iš vienos, ir iš kelių gijų (jeigu norisi storo siūlo) Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Puri mėtinė pusvilnė su...

  Kaina 29,00 €

  Puri pasteliškai mėtinė pusvilnė su poliamidu, labai minkštas, lengvas, šiltas verpalas. Siūlo sudėtis - 50% vilna, 50% poliamidas. Tinka įvairiems mezginiams, lengva prižiūrėti. Rankomis galima megzti ir iš vienos, ir iš kelių gijų (jeigu norisi storo siūlo) Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Puri rožinė pusvilnė su...

  Kaina 29,00 €

  Puri rožinė pusvilnė su poliamidu, labai minkštas, lengvas, šiltas verpalas. Siūlo sudėtis - 50% vilna, 50% poliamidas. Tinka įvairiems mezginiams, lengva prižiūrėti. Rankomis galima megzti ir iš vienos, ir iš kelių gijų (jeigu norisi storo siūlo) Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Plona juoda vilna

  Kaina 24,00 €

  Plona juoda spalvos vilna. Be pūko, minkšta ir lengva. Minkštumo, purumo bei lengvesnę priežiūrą suteikia poliamidas. Tinka mezgimui mašina arba rankomis, sudėjus kelias gijas. Siūlo sudėtis - 80% vilna, 20% poliamidas. Gaivios turkio spalvos. 15 000 m/kilograme. Pagamintas Italijoje.