Trikotažas

Trikotažas

Trikotažas - megzta medžiaga arba gaminys iš siūlų, mezgimo mašina sujungtų kilpomis tam tikru pynimu; gaminamas iš natūralių (medvilnė, linai ir kt.) ir dirbtinių medžiagų. Itin minkštas, tamprus ir malonus dėvėti - puikiai tinka kasdieninio nešiojimo rūbams.

Trikotažas

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)
Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • Margas viskozinis trikotažas

  Kaina 30,00 €

  Margas viskozinis trikotažas . Audinys storesnis, tinkamas suknutėms, megztukams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Margas trikotažas

  Kaina 18,00 €

  Minkštas, putlus trikotažas, megztas iš siūlų su faktūra. Trikotažas lengvas, nesunkus, gražiai krinta. Tinka megztiniams, sijonams, suknelėms ir pan. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Geometrinių raštų trikotažas

  Kaina 15,00 €

  Geometrinių raštų trikotažas . Plonas, kritus,minkštas. Tinkamas suknelėms, palaidinėms. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Geometrinių raštų trikotažas

  Kaina 15,00 €

  Geometrinių raštų trikotažas. Plonas, kritus,minkštas. Tinkamas suknelėms, palaidinėms. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Rombiukais margintas...

  Kaina 13,00 €

  Plonas,margintas trikotažas.Kritus,minkštas. Tinkamas suknelėms, palaidinėms. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Mėlynas trikotažas

  Kaina 14,00 €

  Plonas trikotažas. Kritus,minkštas. Tinkamas suknelėms, palaidinėms, kelnėms.  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.