Sintetiniai audiniai

Geros kokybės itališki sintetiniai audiniai įvairiems rūbams siūti. 

Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)
Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • LORO PIANA striukinis...

  Kaina 45,00 €

  LORO PIANA striukinis audinys su šilko pamušalu, šiltintas. Išskirtinė audinio sudėtis, labai prabangus itališkas striukinis audinys. Pamušalo dalis - subtiliai marginta smulkučiais langeliais, iš 100% natūralaus šilko.

 • LORO PIANA striukinis...

  Kaina 45,00 €

  LORO PIANA striukinis audinys su šilko pamušalu, šiltintas. Išskirtinė audinio sudėtis, labai prabangus itališkas striukinis audinys. Pamušalo dalis - subtiliai marginta, iš 100% natūralaus šilko.

 • Languota poliesterio flanelė

  Kaina 16,00 €

  Languota itališko poliesterio flanelė. Švelni, jauki, lygi, itin kokybiška. Tankiai austas audinys, nesipūkuos, puikiai tiks kostiumėliams, marškiniams, suknelėms. Nesijaučia sintetiškumo. 

 • Tinklelinis pamušalas (mesh)

  Kaina 3,00 €

  Plonytis, glotnus tinklelis pamušalui, kuris siuvamas norint nesustandinti audinio. Taip pat šis pamušalas tinka, norint, kad pagrindinis audinys nepersimatytų. Poliesteris. Tamsiai mėlyna spalva.

 • Paltinis poliesteris

  Kaina 4,00 €

  Sintetinis paltinio tipo audinys. Primena paltinę vilną, švelnus tačiau tankus ir pakankamai standus, kad gerai laikytų palto ar švarko formą. Pusstoris audinys. 

 • STELLA MCCARTNEY...

  Kaina 16,00 €

  Taškuotas STELLA MCCARTNEY poliesteris su baltais, netvarkingai išmėtytais taškeliais. Aplink kai kuriuos sukasi užrašas su dizainerės logotipu. Plonas, labai subtilus, elegantiškas, perregimas. Suknelėms, palaidinėms, marškiniams, skarelėms.

 • Dvipusis aksominis...

  Kaina 20,00 €

  Dvipusis, šiltintas striukinis audinys. Viena pusė - sodriai raudonas/vyšninis aksomas, o kita - slidus, juodas striukinis audinys. Švarkeliams, striukėms.

 • Krepinė viskozė su acetatu...

  Kaina 9,00 €

  Viskozė su acetatu, įdomios pilkos spalvos su violetiniu/rausvu atspalviu. Puikiai tinka suknelėms, marškiniams siūti. Kritus audinys, krepinis paviršius. Pagaminta Italijoje, kaip ir visa 'Mados Garažo' tekstilė. Plotis 1,30m.

 • Krepinė viskozė su...

  Kaina 9,00 €

  Rudos tamsios spalvos viskozė su poliesteriu, krepinė tekstūra, neperregima. Minkštas, švelnus audinys. Puikiai tinka sijonams, kelnėms, suknelėms. Kritus audinys. Pagaminta Italijoje, kaip ir visa 'Mados Garažo' tekstilė. Plotis 1,50m.

  • -16,00 € už m

  Austas "DSquared2" poliesteris

  Bazinė kaina 21,00 € Kaina 5,00 €

  Tarsi iš smulkių juostelių austas "DSquared2" prekės ženklo poliesteris. Tinka švarkeliams, kostiumėliams, audiniams, suknelėms. Švelnus audinys.