Viskozė

Viskozė

Viskozė – tai medžio ląstelienos pluoštas. Minkštas, glotnus, puikiai krintantis ir malonus odai, tai - puikus pasirinkimas praktiškiems klientams, nes šis audinys nereikalauja labai kruopščios priežiūros. Viskozė naudojama įvairios paskirties gaminiams.

Viskozė

Rodoma 1-9 iš 13 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 13 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • ABSTRAKČIŲ RAŠTŲ VISKOZĖ

  Kaina 15,00 €

  Kritus, malonus viskozės audinys. Tinka suknelėms, sijonams, palaidinėms.

  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Viskozė smulkiais taškeliais

  Kaina 19,00 €

  Kritus, švelnus viskozės audinys, margintas smulkiais taškeliais. Tinka suknelėms, sijonams, palaidinėms.Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

  • −30%

  Žavus vilnos audinys žąsies...

  Bazinė kaina 18,00 € −30% Kaina 12,60 €

  Žavus vilnos audinys žąsies kojelių raštu. Lengvai derinamas bei tinkamas tiek suknelėms ar sijonams, tiek kelnėms ar švarkeliams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Šviesiai mėlynas žakardas

  Kaina 15,00 €

  Šviesiai mėlynas žakardas. Tinkamas suknutėms, švarkams, sijonams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Margas viskozinis trikotažas

  Kaina 30,00 €

  Margas viskozinis trikotažas . Audinys storesnis, tinkamas suknutėms, megztukams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Margas trikotažas

  Kaina 18,00 €

  Minkštas, putlus trikotažas, megztas iš siūlų su faktūra. Trikotažas lengvas, nesunkus, gražiai krinta. Tinka megztiniams, sijonams, suknelėms ir pan. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Geometrinių raštų trikotažas

  Kaina 15,00 €

  Geometrinių raštų trikotažas . Plonas, kritus,minkštas. Tinkamas suknelėms, palaidinėms. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.