Medvilnės audiniai

Medvilnės audiniai – klasiškas, natūralus audinys siuvimui. Tai natūralus pluoštas, kuris yra tinkamas marškiniams, palaidinėms, suknelėms, švarkams ir kelnėms siūti. Medvilnė gali būti ir plonytis batistas, ir standus nemirtingas džinsas, ir standi, popieriška „paper medvilnė“, ir kriti, šilkinė medvilnė. Medvilninis drabužis spintoje – išsigelbėjimas,  mat nereikia sukti galvos ką rengtis. 

Rodoma 1-18 iš 87 prekės(-ių)
Rodoma 1-18 iš 87 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 

Medvilnės kilmė

 

Medvilnė – kas tai? Tai ir medvilnės augalo pūko verptas minkštas, kvėpuojantis pluoštas. Kaip atrodo medvilnė? Medvilniniai audiniai gali labai skirtis savo išvaizda ir Jus nustebinti, tačiau visos gerosios savybės išlieka – tai gali būti šiek tiek šiugždus, lygus audinys, gali būti labai minkšta, kriti, švelni tekstilė. Medvilnės pluošto audiniai tūkstančius metų yra patys populiariausi pasaulyje. „Mados Garaže“ parduodama itališka medvilnės tekstilė – tai kruopščiai atrinkta ir itin kokybiška, ilgaamžė, stilinga tekstilė. Medvilnės audinys lydėjo žmogų nuo ankstyvųjų amžių ir iki dabar išliko nepamainoma mados dalimi. 

 

Organinė 100% medvilnė

Kas yra 100% organinė medvilnė? Tai yra 100 proc. ekologiška medžiaga, kokybiškas audinys, kuris tvariai auginamas, netręšiamas žalingais chemikalais, jo gamybos metu sunaudojama gerokai mažiau vandens. Organinės medvilnės siuviniai, ekologiški medvilniniai rūbai dabar yra mados aukštumose, būtent šį pluoštą renkasi aukšto lygio dizaineriai, norėdami sumažinti žalą planetai. Kviečiame tai daryti ir Jus.

Medvilnės siuvimo idėjos

Iš medvilnės siūkite sijonus, marškinius, palaidines, sukneles ir kelnes. Džinso naudojimo būdai – neriboti! Medvilnės audiniai leidžia odai kvėpuoti, tad jie puikiai tinka arti odos esantiems drabužiams. Be to, medvilnę lengva prižiūrėti, tad ją galite dėvėti kasdien. Mados rinkoje medvilnė išpopuliarėjo kaip prabangos simbolis, vertinamas jos natūralumas, vientisumas, net glamžumas. 

Medvilnės audinių priežiūra

  1. Skalbkite skalbyklėje
  2. Galite džiovinti džiovyklėje
  3. Lyginkite lygintuve nustatę medvilnės režimą

 

Medvilnės audinių kainos ir pirkimas internetu 

„Mados Garaže“ medvilnės kainos yra itin žemos. El. parduotuvė ir salonas Kęstučio g. laukia Jūsų – visada siūlomos akcijos, asortimento naujienos. Pigiau kainuojantys medvilniniai audiniai, akcijos skelbiamos įvairiausioms medvilnės rūšims, nesibaigiantis medvilnės audinių išpardavimas laukia Jūsų. Siūlome platų parduotuvės asortimentą, audiniai yra spalvoti, vienspalviai, raštuoti, įvairiausių tekstūrų. Audinius įsigykite internetu, www.madosgarazas.lt – ne tik kruopščiai atkirpsime bei supakuosime, bet ir pristatysime vos per kelias dienas.