Šilko audiniai

Šilkas – natūralus pluoštas, išgaunamas iš šilkaverpių kokonų. Tai tauriausia tekstilės žaliava, šilkinis audinys yra lengvas, minkštas, vasarą jis vėsina, žiemą – šildo. Šilko tekstilė visuomet buvo ypač vertinama dizainerių, stilingų žmonių bei siuvėjų. Itališki šilko audiniai - prabangūs, gražūs, išskirtiniai. Mūsų asortimente - tik natūralus šilkas, įvairių rūšių karališkas audinys. Krepas, atlasas, crepe de chine bei daugelis kitų šilko audinio variacijų. Parduodame ir vienspalvius, ir raštuotus šilko audinius. Puiki kaina, pigiau nei daugelyje tekstilės parduotuvių. Kiekvienas audinys papildantis 'Mados Garažo' kolekciją yra kruopščiai atrenkamas Italijoje.

Rodoma 1-18 iš 120 prekės(-ių)
Rodoma 1-18 iš 120 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Šilko audinių savybės

Kas yra šilkas? Šilkas - tai audinys, audžiamas iš šilkverpių kokonų. Šilko audiniai dažnai yra lengvi, kritūs, šilkiniai rūbai užima labai mažai vietos, tad tai puikus pasirinkimas keliaujantiems žmonėms. Šilko tekstilė maloni turintiems jautrią odą, nesielektrina. ŠIlkas - ir vienas tvirčiausių tekstilės pluoštų, tad siuviniai ilgus metus nekeis formos, spalvos. Iš šilko galite siūti sukneles, palaidines, kelnes, marškinius, apatinius. Nuostabus pasirinkimas - šilko plaukų gumytės bei šilkiniai pagalvių užvalkalai, žymiai pagerinantys plaukų ir odos būklę.

Kaip gaminamas šilkas?

Kaip išgaunamas šilkas? Kuo skiriasi dirbtinis ir natūralus šilkas?

'Mados Garaže' parduodamas natūralus itališkas šilkas. Jis audžiamas iš baltyminio  pluošto, kurį kokonuose suverpia šilkverpiai. Tai - tūkstančius metų skaičiuojanti tradicija, kildinama iš senovės Kinijos. Italijos tekstilės rinka šilką itin vertina ir siūlo gausų pasirinkimą natūralaus šilko audinių, kurį, kruopščiai atrinkę, tiekiame Lietuvos madistams. Kai kurie audiniai išvaizda taip pat panašūs į natūralų šilką - viskozė, poliesteris, medvilninis batistas, tačiau yra vadinami dirbtiniu šilku. Šiuos audinius rasite jų sudėties kategorijose, o aprašyme paminėsime, kad audinio žvilgesys ar savybės gali priminti natūralaus šilko audinį. 

Šilkas ir mada

Šilko reikšmė madoje visada buvo išskirtinė. Prabangūs mados namai kiekvieną sezoną siūlo prabangių natūralaus šilko gaminių, užburiančių raštais, spalvomis, faktūromis ir nepakartojamu šilkiniu pojūčiu. Taip pat šilkas naudojamas kaip sudėtinė kitų audinių - vilnos, medvilnės, sintetikos dalis, mat sudėtyje esantis šilkas bet kokiam audiniui suteikia žvilgesnio ir tvirtumo. Itališkas šilkas plėvesuoja tokiuose mados namuose kaip Prada, Dries Van Noten, Gucci, Dolce&Gabbana, Ferragamo, bei daugelyje kitų podiumų, kuriuos atidžiai seka mados gerbėjai. 

'Mados Garaže' siūlome gausybę vardinių šilko audinių, pasižyminčių neprilygstama kokybe bei dizainu. Tiek šifono, tiek organzos, atlaso, krepo, Georgette bei Crepe de Chin faktūrų firminių audinių.

Šilkinių audinių kainos

Šilko kaina 'Mados Garaže' - neabejotinai viena žemiausių Lietuvos tekstilės rinkoje. Išlaikome ilgametes demokratiškos kainų politikos tradicijas. Vardiniams, kolekciniams šilkas nuolat taikomos puikios nuolaidos it išskirtiniai pasiūlymai. Išskirtinius šilko audinius galite įsigyti pigiau, tiek internetu, tiek salone Kęstučio g. 1, Vilniuje. Itališkus audinius, užsakytus internetu, siunčiame į visas šalis - jeigu gyvenate ne Lietuvoje, užsakymą pateikite mūsų FB puslapyje 'Mados Garažas'