Šifoninis šilkas

Šifoninis šilkas

Rodoma 1-15 iš 15 prekės(-ių)
Rodoma 1-15 iš 15 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • Glotnus, plonytis šilkas su...

  Kaina 19,00 €

  Glotnus, raštuotas, plonytis šilkas su 30% viskozės. Itin švelnus, karališkas. Tinka šaliams, lengvutėms palaidinėms, kaip viršutinis suknelių sluoksnis (apatinis gali būti siuvamas iš atlasinio ar krepinio šilko).

  • −15%

  ETRO šifoninis šilkas su...

  Bazinė kaina 33,00 € −15% Kaina 28,05 €

  ETRO šifoninis šilkas su tapybiškomis gėlėmis, perregimas. Tinka suknelėms, sijonams, palaidinėms, marškiniams, skarelėms. 

 • Ferragamo šilko šifonas

  Kaina 35,00 €

  Ferragamo šilko šifonas su nuostabiu mėlynų bei rusvų atspalvių raštu, gervėmis, gėlėmis, geometrinėmis formomis. Turi šiek tiek standumo, ne visai 'skystas'. Tinka suknelėms, marškiniams, paladinėms, skarelėms siūti. Pagaminta Italijoje.

 • Gėlėtas šilko su medvilne...

  Kaina 26,00 €

  Šifoninė medvilnė (50%) su šilku (50%). Lengvas, kritus, perregimas audinys. Subtilios gėlės baklažaniniame fone. Tinka suknelėms, marškiniams, paladinėms. Pagaminta Italijoje. 

  • -10,00 € už m

  Gėlėtas šifoninis šilkas

  Bazinė kaina 25,00 € Kaina 15,00 €

  Gėlėtas šifoninis šilkas. Lengvas, kritus, violetinis raštas juodame fone. Audinys yra perregimas. Tinka suknelėms, marškiniams, paladinėms. Pagaminta Italijoje.

  • −30%

  Šifoninis Valentino šilkas...

  Bazinė kaina 33,00 € −30% Kaina 23,10 €

  Šifoninis Valentino šilkas su žuvytėmis, 'plisuotos' faktūros. Tinka suknelėms, marškiniams, paladinėms, skarelėms siūti. Pagaminta Italijoje.

 • Šifoninis Burberry šilkas

  Kaina 40,00 €

  Stilingų pieno ir oranžinės/geltonos/terakotos atspalvių perregimas 'Burberry' šilkas. Krepinis audinys, margintas ir monogramomis. Šiek tiek perregimas. Modernus stilius su užuomina į retro. Tinka palaidinėms, marškiniams, suknelėms, skaroms siūti. Pagaminta Italijoj

 • Šifoninis 'akvarelinis' šilkas

  Kaina 30,00 €

  Lengvas šifoninis šilkas, margintas romantiškais melsvais "potėpiais", tarsi lietas akvarele. Balta/mėlyna. Tinka palaidinėms, marškiniams, suknelėms, skaroms siūti, taip pat kaip antras rūbo sluoksnis.

  • −15%

  Tekstūrinis šifoninis šilkas

  Bazinė kaina 25,00 € −15% Kaina 21,25 €

   Šifoninis šilkas, kurio raštas susideda iš skirtingu tankumu austų "langelių", kurių kontūras yra tekstūriniai karpyti krašteliai. Elegantiška baklažaninė spalva. Natūralus šilkas. Laiko formą, plonas audinys. Tinka suknelėms, marškiniams, sijonams - kaip antras sluoksnis arba idealiai tinka perregimam rūbui. (Atkreipkite dėmesį, kad po audiniu fotografuojant yra padėtas baltas lapas. Be jo audinio spalvos kur kas sodresnės.)

 • Chaki spalvos šifoninis šilkas

  Kaina 10,00 €

  Lengvas, kritus, krepinio pagrindo šifoninis šilkas, tinkantis įvairių drabužių siuvimui.

  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.