Pamušaliniai audiniai

Pamušaliniai audiniai yra vidinis rūbo grožis. Svarbiausia jų funkcinė paskirtis – kad viršutinis audinys nepersimatytų arba po apačia esantys rūbai nekibtų, lengvai įslystų į rankovę ir taip toliau. Tačiau pamušalas suteikia rūbui įdomumo, tai svarbus estetinis komponentas. Nors jį matys, turbūt, tik pas nešiotojas, geros kokybės pamušalas maloniai nuteiks kiekvieną sykį rengiantis drabužį. 

Rodoma 1-13 iš 13 prekės(-ių)
Rodoma 1-13 iš 13 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Pamušalas – kas tai?

Pamusalas – kas tai? Ši medžiaga gali būti tiek sintetinė, tiek viskozinė. Ji labai lengvai kerpasi, yra slidi ir vientisa. Jos paskirtis – kad slystų kitas audinys, su kuriuo liečiasi rūbas, tarkime pėdkelnės ir sijonas arba marškiniai ir švarko rankovė. Pamušaliniai audiniai skiriasi savo storiu, kritumu, pločiu – tinkamiausią išsirinksite derindami prie pagrindinio rūbo audinio. Puiki pamušalinių audinių savybė tai pagyvinti rūbą, praturtinti dizaino sprendimą. Pamušalai gali būti labai ryškūs, kontrastuojantys, raštuoti. Taip pat ir chameleoniškai tikti prie esamo audinio, neišsiskirti, tiesiog atlikti funkciją. Pamušalinių audinių pasirinkimas „Mados Garaže“ visada platus – tai ir viskozės, ir poliesteriai. Tikrai rasite geriausią kompanjoną savo siuviniui. 

Pamušalinės medžiagos panaudojimas

Pamušalai – kaip išsirinkti? Pamušalas neturi būti sunkesnis už pagrindinį audinį, t.y. viskoziniam rūbui tinka plonytis lengvas pamusalas, o storai vilnai – standesnis, sunkesnis pamušalas. Svarbu, kad pamušalinė tekstilė būtų kokybiška – būtent tokia, kokią parduodame „Mados Garaže“, nes dėvint neplyš, nedils, išlaikys pirminį grožį. Pamušaliniai audiniai gali sukurti įdomų spalvinį derinį arba būti taikomi prie pagrindinio audinio spalvos. 

Drabužių su pamušalais priežiūra

  1. Geriau rinkitės sausą valymą
  2. Jeigu skalbiate – lyginkite pamušalą, tačiau nekarštu lygintuvu, kad paviršius nesusitrauktų
  3. Jeigu atsiranda dėmės, plaukite švelniu valikliu, nepažeidžiančiu spalvos
  4. Negręžkite skalbinių, jie bus lygesni
  5. Kabinkite pamušalinius rūbus ant pakabos – tai sutaupysite laiko lyginimui

Pamušalinių audinių kaina ir pirkimas internetu 

Pamušalas yra nepamainomas audinys, tačiau bus įsigytas pigiai, nes kainuoja pigiau nei bet koks kitas audinys. Kaina nėra didesnė nei septyni eurai, dažniausiai penki. Poliesteriniai pamušaliniai audiniai ‚Mados Garažo‘ parduotuvėje parduodami už vos vieną eurą. Kaina nesikeis, tai nuolatinė akcija. Užsisakykite internetu ir mes kruopščiai atkirpsime, supakuosime ir netrukus jums atsiųsime.