Pusvilnė

Pusvilnė

Pusvilnė - tai vilnos ir sintetinio pluošto derinys. Pusvilnės gaminius lengva prižiūrėti, jie šilti, švelnūs, minkšti, gerai dėvisi. Taip pat labai patrauklus kainos ir kokybės santykis.

Pusvilnė

Rodoma 1-9 iš 70 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 70 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Spalva mėlyna su aukso spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Pastelinė persikinė spalva, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Tamsiai žalia su bronzos spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Pusvilnė su žvilgesiu 'Winx'

  Kaina 24,00 €

  Pusvilnė su blizgesiu 'Winx'. Siūlo sudėtis - 58% vilna, 42% poliamidas. Labai šviesiai pilka su aukso/smėlio spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, suteikia šilumos, gaminį iš šio verpalo nesudėtinga prižiūrėti. Net ir didelis mezginys bus gana lengvas. Megztinį galima nusimegzti per porą vakarų. Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Puri žemės riešuto spalvos...

  Kaina 29,00 €

  Puri žemės riešuto kevalo spalvos pusvilnė su poliamidu, labai minkštas, lengvas, šiltas verpalas. Siūlo sudėtis - 50% vilna, 50% poliamidas. Tinka įvairiems mezginiams, lengva prižiūrėti. Rankomis galima megzti ir iš vienos, ir iš kelių gijų (jeigu norisi storo siūlo) Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Puri mėtinė pusvilnė su...

  Kaina 29,00 €

  Puri pasteliškai mėtinė pusvilnė su poliamidu, labai minkštas, lengvas, šiltas verpalas. Siūlo sudėtis - 50% vilna, 50% poliamidas. Tinka įvairiems mezginiams, lengva prižiūrėti. Rankomis galima megzti ir iš vienos, ir iš kelių gijų (jeigu norisi storo siūlo) Pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Puri rožinė pusvilnė su...

  Kaina 29,00 €

  Puri rožinė pusvilnė su poliamidu, labai minkštas, lengvas, šiltas verpalas. Siūlo sudėtis - 50% vilna, 50% poliamidas. Tinka įvairiems mezginiams, lengva prižiūrėti. Rankomis galima megzti ir iš vienos, ir iš kelių gijų (jeigu norisi storo siūlo) Pagamintas Italijoje.

 • Pusvilnė 'Rosso' (megzta gija)

  Kaina 16,00 €

  Ryškiai avietinė/raudona pusvilnė (12% vilna), megzta ir pavelta gija. Kaip šilkas žvilgantis siūlas, labai purus ir lengvas, gija gana stora. Tiks įvairiems mezginiams - megztiniams, liemenėms, ilgiems kardiganams. Mezginiai iš šio siūlo bus lengvi, o jų priežiūra - nesudėtinga. 

 • Pieno spalvos pusvilnė...

  Kaina 16,00 €

  Pieno spalvos pusvilnė (12% vilna), megzta ir pavelta gija. Kaip šilkas žvilgantis siūlas, labai purus ir lengvas, gija gana stora. Tiks įvairiems mezginiams - megztiniams, liemenėms, ilgiems kardiganams. Mezginiai iš šio siūlo bus lengvi, o jų priežiūra - nesudėtinga.