Sintetiniai verpalai, liureksas

Sintetiniai verpalai, liureksas

„Mados Garaže“ rasite ir blizgių liurekso, ir mišrių sudėčių, ir dekoratyvinių siūlų, skirtų aksesuarams, papuošimams, derinimui su kitos rūšies verpalais.

Sintetiniai verpalai, liureksas

Rodoma 1-9 iš 12 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 12 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  100% viskozinis liureksas

  Kaina 75,00 €

  Plonas siūlas, tinkamas pridėti prie gijos žvilgesiui arba smulkiai megzti palaidinėms, liemenėms ir pan. Sudėtis: 67% viskozė, 28% poliamidas, 8% liureksas. Sidabrinė spalva. Priklausomai nuo šviesos gali atrodyti ir šviesiai, ir tamsiai sidabriškas.

  • −30%
  • Nauja

  Verpalas su vilna 'MERMAID'

  Bazinė kaina 25,00 € −30% Kaina 17,50 €

  Unikalus verpalas iš keturių gijų - plonesnė ir storesnė turkio žydra, pilkai mėlyna ir spindinti šviesiai žalia juostelė,  Minkštas, lengvas, švelnus faktūrinis siūlas. Tiks megztiniams, liemenėms, švarkeliams, kardiganams megzti. 20% merino vilna, 80% poliesteris. Metrazas: 1900 m/kilograme

 • Akrilas su poliamidu 'Pearl'

  Kaina 22,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) akrilo siūlai, kurių gija apsukta žvilgiu poliamidu (minkščiausia sintetikos rūšis). Mezginys atrodo tarsi šilkinis, dėl tekstūros ir atlasinio žvilgesio. Mezginius iš šio siūlo itin lengva prižiūrėti, galima skalbti skalbimo mašinoje. Baltos spalvos. Tinka įvairiems mezginiams - megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams.

 • Akrilas su poliamidu...

  Kaina 22,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) akrilo siūlai, kurių gija apsukta žvilgiu poliamidu (minkščiausia sintetikos rūšis). Mezginys atrodo tarsi šilkinis, dėl tekstūros ir atlasinio žvilgesio. Mezginius iš šio siūlo itin lengva prižiūrėti, galima skalbti skalbimo mašinoje. Sidabrinis. Tinka įvairiems mezginiams - megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams.

 • Akrilas su poliamidu...

  Kaina 22,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) akrilo siūlai, kurių gija apsukta žvilgiu poliamidu (minkščiausia sintetikos rūšis). Mezginys atrodo tarsi šilkinis, dėl tekstūros ir atlasinio žvilgesio. Mezginius iš šio siūlo itin lengva prižiūrėti, galima skalbti skalbimo mašinoje. Šampaninė spalva. Tinka įvairiems mezginiams - megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams.

 • Akrilas su poliamidu 'Sky'

  Kaina 22,00 €

  Juosteliniai (austos gijos) akrilo siūlai, kurių gija apsukta žvilgiu poliamidu (minkščiausia sintetikos rūšis). Mezginys atrodo tarsi šilkinis, dėl tekstūros ir atlasinio žvilgesio. Mezginius iš šio siūlo itin lengva prižiūrėti, galima skalbti skalbimo mašinoje. Žydra, dangiška, baby blue spalva.Tinka įvairiems mezginiams - megztukams, palaidinėms trumpomis ir ilgomis rankovėmis, suknelėms, sijonams. Mezginiai iš šio siūlo yra kritūs, švelnūs, vėsinantys.  Metražas: 1400 kilograme.

 • Liureksas

  Kaina 16,00 €

  Švelnus blizgus siūlas

  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

  Kaina galioja perkant internetu.


 • Juoda viskozė su blizgesiu

  Kaina 25,00 €

  Plonytis viskozės siūlas, tinka megzti puošnioms palaidinėms, suknelėms, liemenėms. Galima megzti iš kelių gijų arba maišyti su kitos rūšies siūlais, pavyzdžiui, mohera arba pusvilne. Spalva - juoda su sidabrišku blizgesiu. 

  • -8,48 € kg

  Poliesteris 100 proc.

  Bazinė kaina 23,00 € Kaina 14,52 €

  Smagaus, "saldaininio" melanžo poliesterio siūlai. Labai švelnūs, purūs. Tinka įvairiems mezginiams, lengva prižiūrėti.