Krepinė viskozė

Krepinė viskozė

Krepinė viskozė

Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)
Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • Raštuota Max Mara krepinė...

  Kaina 17,00 €

  Floristiniais motyvais marginta Max Mara krepinė viskozė, kriti, ryškiai geltonas fonas. Tinka įvairiausioms suknelėms, paladinėms, sijonams, marškiniams siūti. Pagaminta Italijoje.

 • 'Huggo Boss' krepinė viskozė

  Kaina 14,00 €

  Kriti, plona, lengva 'Huggo Boss' mados namų viskozė. Languota.
  Labai tinka marškiniams, suknelėms, sijonams siūti. 

  Paviršius - lengvai krepinis. 
  (jeigu reikalingas didesnis nei e-parduotuvėje nurodytas kiekis - susisiekite su mumis FB "Mados Garažas")

  • −20%

  Auksinė krepinė viskozė

  Bazinė kaina 9,00 € −20% Kaina 7,20 €

  Blizgi auksinė viskozė, krepinis paviršius. Tinka suknelėms ir marškiniams. Subtilus blizgesys tiks ir kasdieniams rūbams.  Pagaminta Italijoje, kaip ir visa 'Mados Garažo' tekstilė. Plotis 1,52m

 • Krepinė viskozė su acetatu...

  Kaina 9,00 €

  Viskozė su acetatu, įdomios pilkos spalvos su violetiniu/rausvu atspalviu. Puikiai tinka suknelėms, marškiniams siūti. Kritus audinys, krepinis paviršius. Pagaminta Italijoje, kaip ir visa 'Mados Garažo' tekstilė. Plotis 1,30m.

 • Krepinė viskozė su...

  Kaina 9,00 €

  Rudos tamsios spalvos viskozė su poliesteriu, krepinė tekstūra, neperregima. Puikiai tinka sijonams, kelnėms, suknelėms. Kritus audinys. Pagaminta Italijoje, kaip ir visa 'Mados Garažo' tekstilė. Plotis 1,50m.

 • Chaki viskozė

  Kaina 15,00 €

  Itališka viskozė, tamsios žalios chaki spalvos. Tinka suknelėms, marškiniams, palaidinėms, kelnėms. Visiškai nepersimato, yra kriti, storėlesnė. Labai švelni, elegantiška. Geras pasirinkimas, jeigu ieškote tamsaus kritaus audinio, tačiau juoda spalva jau atsibodusi. 

  Mieli klientai, turėkite omenyje, kad dėl skirtingų ekranų nustatymų, reali prekės spalva gali nežymiai skirtis. 

 • Juoda krepinė viskozė

  Kaina 16,00 €

  Juodos spalvos itališka krepinė viskozė. Labai švelni, nepermatoma, kriti, krepiniu paviršiumi.  Tinka palaidinėms, suknelėms, kelnėms siūti. Kaip ir visi krepiniai audiniai, labai gerai dėvisi, ilgai nesusinešioja. Puikus kainos ir kokybės santykis.

  • -3,00 € už m

  Apskritimais siuvinėta...

  Bazinė kaina 9,00 € Kaina 6,00 €

  Žvilgesio turinti rožinė viskozė su siuvinėtais rožiniais apskritimais. Truputį perregima, švelni, kriti, šiek tiek primena batistą. Puikiai tinka marškiniams, palaidinėms, suknelėms, sijonams. 

 • Juodos spalvos krepinė viskozė

  Kaina 12,00 €

   Plona, kriti viskozė,  tinkanti įvairių drabužių siuvimui - suknelėms, sijonams, palaidinėms Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Dryžuota viskozė

  Kaina 9,00 €

  Lengva, kriti viskozė, tinkanti įvairių drabužių siuvimui - sijonams, suknelėms, palaidinėms ar marškiniams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.