Vakarinėms suknelėms

Vakarinėms suknelėms

Rodoma 1-18 iš 26 prekės(-ių)
Rodoma 1-18 iš 26 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • GUCCI storas juodas šilkas

  Kaina 50,00 €

  GUCCI pusstoris, glotnus, tvilo audimo juodas šilkas. Išskirtinis, prabangus, originalus audinys, tinkantis kostiumėliams, kelnėms, švarkams, vakarinėms suknelėms, skulptūriškiems, liemenuotiems rūbams siūti. 


 • Plonas žakardas su lelijomis

  Kaina 21,00 €

  Prabangus viskozės ir poliesterio (50/50) žakardas, suknelėms, standiems marškiniams, lengviems kostiumėliams, švarkams. Audinys nėra storas, malonus, galima siūti iš abiejų pusių. Austa iš vario ir juodos spalvos siūlų. Žakardas mergintas ritmingu lelijų raštu. 

 • Žvilgus poliesteris

  Kaina 18,00 €

  Žvilgus metališkos salotinės spalvos poliesterio audinys, kritus, faktūra, minkštumas, purumas primena itin plono išdirbimo odą. Tinka proginiams rūbams, išskirtiniams aksesuarams ir detalėms, švarkams, sijonams, kelnėms siūti. 

 • Žvilgi kostiuminė medvilnė...

  Kaina 27,00 €

  Kostiuminio tipo dvipusis medvilnės ir poliesterio audinys. Neglamžus, išskirtinės paviršiaus faktūros, spalvų derinio. Prabangus, ir proginiams, ir kasdieniams rūbams siūti. Tiks įvairiems siuviniams - kelnėms, kostiumėliams, suknelėms, sijonams, marškiniams. Audinys turi subtilaus žvilgesnio. 

 • YVES SAINT LAURENT standus...

  Kaina 50,00 €

  YVES SAINT LAURENT standus juostuotas šilkas, laiko formą, žvilga, pilka ir mėlyna spalvos. 
  Puošniems švarkams, kostiumėliams ir skulptūriško silueto suknelėms. 

 • GUCCI šilko tafta

  Kaina 38,00 €

  GUCCI šilko tafta, šviesiai auksinė, natūrali spalva. Puikiai laiko formą, audinys yra standus, bet nestoras. Žvilgus pavišius, taftinis audimas. Prabangus, originalus audinys, tinkantis kostiumėliams, kelnėms, švarkeliams, proginėms suknelėms, skulptūriškiems, liemenuotiems rūbams siūti. 

  Turėkite omenyje, kad taftiniams audiniams būdingas smulkiai nelygus 'drobiškas' paviršius, tai yra audinio privalumas, ne defektas.