Dirbtinė oda ir kailis

Dirbtinė oda ir kailis

Dirbtinė oda ir kailis - puikus pasirinkimas, norint atrodyti prabangiai, elegantiškai, tačiau ir ekologiškai, tvariai. Itališki audiniai - Jums!

Dirbtinė oda ir kailis

Aktyvūs filtrai

 • Juodas dirbtinis kailis

  Kaina 23,00 €

  Juodas dirbtinis kailis, vidutinio ilgio plaukas. Labai purus, švelnus, elegantiškas. Turi natūralų kailį primenančio žvilgesnio. Tinka kailinukams, paltams, švarkams siūti, taip pat naudoti kaip vidinę striukių pusę. Pagaminta Italijoje. 

 • Plona juoda dirbtinė oda

  Kaina 19,00 €

  Plona dirbtinė oda, juoda, labai smulkiai korėta. Puikiai tiks ir laisvoms, ir aptemptoms suknelėms, sijonams, palaidinėms ir kelnėms. Audinys lengvas, tad su rūbu nebus karšta. Klasikinis audinys tinkamas ir šventei, ir kasdienai. Kritus audinys. 

 • Plona dirbtinė oda...

  Kaina 19,00 €

  Plona dirbtinė oda, "sendintu" suskeldėjusiu paviršiumi. Atspindėdama šviesą įgauna šiek tiek sidabriškumo. Spalva - juoda, paviršius matinis. Puikiai tiks ir laisvoms, ir aptemptoms suknelėms, sijonams, palaidinėms ir kelnėms. Audinys lengvas, tad su rūbu nebus karšta. Labai įdomi audinio faktūra. Išskirtinė, tačiau subtili. 

  • −64%

  Dirbtinė lazeriu pjaustyta oda

  Bazinė kaina 15,00 € −64% Kaina 5,40 €

  Minkšta dirbtinė oda, tinkanti įvairių drabužių siuvimui.

  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.