Šilkas

Šilkas

Šilkas – natūralus pluoštas, išgaunamas iš šilkaverpių kokonų. Tai tauriausia tekstilės žaliava, šilkinis audinys yra lengvas, minkštas, vasarą jis vėsina, žiemą – šildo.

Šilkas

Rodoma 1-9 iš 19 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 19 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • MARGAS, TARSI AUSTAS, ŠILKAS

  Kaina 15,00 €

  Margas šilkas, tarsi austas, švelnus ir minkštas. Vienpusis. Puikiai tinka suknelėms, sijonams, palaidinėms, plačioms kelnėms. Puikios itališkos kokybės. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • RAŠTUOTAS ŠILKAS

  Kaina 15,00 €

  Margas šilkas, slidus, švelnus ir minkštas, vienpusis. Puikiai tinka suknelėms, sijonams, palaidinėms, plačioms kelnėms. Puikios itališkos kokybės.

 • Margas šilkas

  Kaina 15,00 €

  Kritus, žvilgus šilkas. Margintas raštais, švelniai geltonos ir žydros spalvos. Made in Italy. Tinka suknelėms, sijonams, palaidinėms, plačioms kelnėms. Kerpamas raportais. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • AUKSO SPALVOS ŠILKAS

  Kaina 15,00 €

  Kritus, minkštas, tarsi staklėmis austas šilkas (labai smulkiai). Made in Italy. Raštai žvilgūs, panašūs į etnografinius, labai subtilūs ir matomi priklausomai nuo šviesos kritimo. Tinka suknelėms, sijonams, palaidinėms, plačioms kelnėms. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • ŠVELNIAI ORANŽINIS ŠILKAS

  Kaina 16,00 €

  Kritus, standokas, šiugždantis šilkas. Tinka pamušalams, kaklaskarėms, standesnėms suknelėms, sijonams, palaidinėms, plačioms kelnėms. Spalva gerokai švelnesnė nei nuotraukoje, prislopinta. Kerpamas raportais. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • LANGELIAIS MARGINTAS ŠILKAS

  Kaina 16,00 €

  Kritus, minkštas, labai tvarus ir kokybiškas šilkas. Made in Italy. Tinka suknelėms, sijonams, palaidinėms, plačioms kelnėms. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • ŠVELNIAI ROŽINIS ŠILKAS SU...

  Kaina 22,00 €

  Kritus, žvilgus, standus šilkas. Made in Italy. Labai subtilios, švelnios rožinės spalvos (švelnesnės nei nuotraukoje), su smulkiomis gėlytėmis. Tinka kaklaskarėms, pamušalams. Standenėms suknelėms, sijonams, palaidinėms. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • ŠILKAS PUOŠTAS ŽUVYTĖMIS

  Kaina 15,00 €

  Kritus, slidus, šiugždantis šilkas, tinkamas visų rūbų siuvimui. Neperregimas. Tinka ir pamušalams. Parduodamas raportais. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.