Medvilnė

Medvilnė

Medvilnė - augalinis pluoštas, labai gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos. Iš medvilnės verpalų numegzti drabužiai yra patvarūs, paprastai prižiūrimi. 

Medvilnė

Rodoma 1-18 iš 82 prekės(-ių)
Rodoma 1-18 iš 82 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  'Fuzzy' medvilnė su...

  Kaina 19,00 €

  Ilgo plauko, "plaukuota" medvilnė. Siūlo sudėtis - 50% medvilnė, 50% poliamidas. Balta spalva, tinkama derinti ir su kitos rūšies vilnoniu arba medvilniniu verpalu. Galima megzti smagios faktūros megztinius, liemenes, palaidines ir t.t. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

  • Nauja

  Perdirbta medvilnė su šilku...

  Kaina 42,00 €

  Pinori Filati gamintojo perdirbta viskozė su šilku ir medvilne RECY-KIND. Melsvai baltas melanžas. 25000 m/kilograme
  26% medvilnė, 38% viskozė, 12% šilkas, 23% poliakrilas

  • −20%

  Melanžinė vilna su medvilne...

  Bazinė kaina 18,00 € −20% Kaina 14,40 €

  Melanžinė vilna su medvilne ir poliakrilu (40% vilna, 30% medvilnė, 30% poliakrilas). Plonas, lengvas, minkštas mezgimo siūlas. Metražas 9000m/kg. Ruda, juoda ir tvidiniai spalvoti 'trupiniai'.

 • Tvidinė medvilnė (megzta gija)

  Kaina 20,00 €

  100% medvilnė. Megzta apvali balta gija, kurios viduje driekiasi juoda gija, tvido principu fragmentiškai "išlendanti". Tiks megztiniams, palaidinėms, liemenėms, švarkeliams. Originaliai atrodo mezginyje. 2200 m/kilograme.

 • Tvidinė medvilnė...

  Kaina 25,00 €

  Rausvos ir bordo spalvų tvidinė medvilnė. Labai puošnus, žavingas, šarmingas siūlas. Siūlo sudėtis - 100% medvilnė. Spalva mėlyna su aukso spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, ypač megztiniams su sagutėmis, bolero arba tunikoms. Galime pridėti viskozės ar poliesterio liureksinį siūlą dėl blizgesio. Pagamintas Italijoje.

 • 'Fuzzy' medvilnė su...

  Kaina 19,00 €

  Ilgo plauko, "plaukuota" medvilnė. Minkštutėlė, švelni, prie to prisideda ir sudėtyje esantis poliamidas. Siūlo sudėtis - 50% medvilnė, 50% poliamidas. Rugiagėlės mėlyna spalva, tinkama derinti ir su kitos rūšies vilnoniu arba medvilniniu. Galima megzti smagios faktūros megztinius, liemenes, palaidines ir t.t. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

 • 'Fuzzy' medvilnė su...

  Kaina 19,00 €

  Ilgo plauko, "plaukuota" medvilnė. Minkštutėlė, švelni, prie to prisideda ir sudėtyje esantis poliamidas. Siūlo sudėtis - 50% medvilnė, 50% poliamidas. Šviesiai pilka spalva, tinkama derinti ir su kitos rūšies vilnoniu arba medvilniniu. Galima megzti smagios faktūros megztinius, liemenes, palaidines ir t.t. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

 • 'Fuzzy' medvilnė su...

  Kaina 19,00 €

  Ilgo plauko, "plaukuota" medvilnė. Minkštutėlė, švelni, prie to prisideda ir sudėtyje esantis poliamidas. Siūlo sudėtis - 50% medvilnė, 50% poliamidas. Juoda spalva. Galima megzti smagios faktūros megztinius, liemenes, palaidines ir t.t. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

 • Tvidinė medvilnė 'Nuvola'

  Kaina 14,00 €

  Tvidinė 100% medvilnė 'Vancouver',  Nuvola (debesis). Be galo elegantiška, gaivi, miela medvilnė, iš tvidinės suktos gijos (storėja/plonėja). Storasis siūlas - pieno baltumo, o plonasis - šviesiai pilkos, debesies spalvos. Mezginiai iš šio siūlo tinkami palaidinėms, megztiniams, suknelėms, kūdikiams. Medvilnė puikus variantas tiems, kuriems kanda visos vilnos rūšys arba žiemos sezonu leidžia gerai šildomose patalpose, ofisuose. Metražas 10000 (kilograme)