Medvilnė

Medvilnė

Medvilnė - augalinis pluoštas, labai gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos. Iš medvilnės verpalų numegzti drabužiai yra patvarūs, paprastai prižiūrimi. 

Medvilnė

Rodoma 1-9 iš 73 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 73 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Žydra medvilnė (megzta gija)

  Kaina 28,00 €

  Grynos medvilnės siūlas, kurio gija yra apvaliai megzta. Siūlas turi standumo, kietumo, tačiau gerai krenta. Juokaujame, kad medvilnė yra geriausia vilna tiems, kuriems visos rūšys kanda : ) Mezginys iš šio siūlo - gaivus, malonus liesti. Tinka švarkeliams, palaidinėms, kardiganams megzti. Su mezginiu iš šio siūlo niekad nebus šalta, tačiau, ypač jeigu megztas standžiau, puikiai saugos nuo vėjo. 

  • Nauja

  Pieno spalvos medvilnė...

  Kaina 28,00 €

  Grynos medvilnės siūlas, kurio gija yra apvaliai megzta. Siūlas pieno spalvos, turi standumo, kietumo, tačiau gerai krenta. Juokaujame, kad medvilnė yra geriausia vilna tiems, kuriems visos rūšys kanda : ) Mezginys iš šio siūlo - gaivus, malonus liesti. Tinka švarkeliams, palaidinėms, kardiganams megzti. Su mezginiu iš šio siūlo niekad nebus šalta, tačiau, ypač jeigu megztas standžiau, puikiai saugos nuo vėjo. 

  • Nauja

  Smėlinė medvilnė (megzta gija)

  Kaina 28,00 €

  Grynos medvilnės siūlas, kurio gija yra apvaliai megzta. Siūlas jaukios smėlio spalvos, turi medvilnės "firminį" standumą, kietumą. Mezginys iš šio siūlo - gaivus, malonus liesti.  Tinka švarkeliams, palaidinėms, kardiganams megzti. Su mezginiu iš šio siūlo niekad nebus šalta, tačiau, ypač jeigu megztas standžiau, puikiai saugos nuo vėjo. Juokaujame, kad medvilnė yra geriausia vilna tiems, kuriems visos rūšys kanda : )

  • Nauja

  Balta medvilnė (megzta gija)

  Kaina 28,00 €

  Grynos medvilnės siūlas, kurio gija yra apvaliai megzta. Siūlas sniego baltumo, medvilniškai standus, tačiau gražiai krenta. Mezginys iš šio siūlo - gaivus, malonus liesti.  Tinka švarkeliams, palaidinėms, kardiganams megzti. Su mezginiu iš šio siūlo niekad nebus šalta, tačiau, ypač jeigu megztas standžiau, puikiai saugos nuo vėjo. Juokaujame, kad medvilnė yra geriausia vilna tiems, kuriems visos rūšys kanda : )

  • Nauja

  Išskirtinė medvilnė su...

  Kaina 33,00 €

  Išskirtiniai medvilnės siūlai su viskoze, šiek tiek sintetikos ir liurekso siūlu. Medvilnės, viskozės ir liurekso gija yra apsukta smėline švelnia gija. Siūlas labai subtiliai žvilga auksu, baltumas - šampaninis, su labai lengvu šiltu atspalviu. Gija primena ploną virvutę, nesipešioja. Mezginys bus slidus, standus, malonios tekstūros, atrodys šventiškai, tačiau kadangi blizgesys švelnus - puikiai tiks kasdienai. Su mezginiu iš šio siūlo niekad nebus šalta, tačiau, ypač jeigu megztas standžiau, puikiai saugos nuo vėjo. Metražas: 1400 kilograme.

  • Nauja

  Buklė medvilnė su pusvilne...

  Kaina 24,00 €

  Purūs buklė siūlai, kurių sudėtį sudaro medvilnė (42 proc) ir vilna (15 proc) bei sintetika (33 PC, 10 PA). Šis itališkas siūlas tinka mezgtiniams, suknelėms, liemenėms, kardiganams megzti. Su mezginiu iš šio siūlo nebus per karšta, todėl tai puikus pasirinkimas žmonėms, dirbantiems ofisuose, kurie vėsiuoju sezonu yra gerai šildomi (tačiau vis tiek norisi apsirengti lengvą megztinį). Išskirtinumo suteikia balti "trupiniai". Siūlas pagamintas Italijoje.  Metražas - NM 2000. Spalva - šviesiai pilka su balta.

  Mieli klientai, turėkite omenyje, kad dėl skirtingų ekranų nustatymų, reali prekės spalva gali nežymiai skirtis. 

  • Nauja

  Buklė medvilnė su pusvilne...

  Kaina 24,00 €

  Purūs buklė siūlai, kurių sudėtį sudaro medvilnė (42 proc) ir vilna (15 proc) bei sintetika (33 PC, 10 PA). Šis itališkas siūlas tinka mezgtiniams, suknelėms, liemenėms, kardiganams megzti. Su mezginiu iš šio siūlo nebus per karšta, todėl tai puikus pasirinkimas žmonėms, dirbantiems ofisuose, kurie vėsiuoju sezonu yra gerai šildomi (tačiau vis tiek norisi apsirengti lengvą megztinį). Išskirtinumo suteikia balti "trupiniai". Siūlas pagamintas Italijoje.  Metražas - NM 2000. Spalva - žemės riešutų/smėlinė su balta.

  Mieli klientai, turėkite omenyje, kad dėl skirtingų ekranų nustatymų, reali prekės spalva gali nežymiai skirtis. 

  • Nauja

  Buklė medvilnė su pusvilne...

  Kaina 24,00 €

  Purūs buklė siūlai, kurių sudėtį sudaro medvilnė (42 proc) ir vilna (15 proc) bei sintetika (33 PC, 10 PA). Šis itališkas siūlas tinka mezgtiniams, suknelėms, liemenėms, kardiganams megzti. Su mezginiu iš šio siūlo nebus per karšta, todėl tai puikus pasirinkimas žmonėms, dirbantiems ofisuose, kurie vėsiuoju sezonu yra gerai šildomi (tačiau vis tiek norisi apsirengti lengvą megztinį). Išskirtinumo suteikia balti "trupiniai". Siūlas pagamintas Italijoje.  Metražas - NM 2000. Spalva - sodri bordo su balta.

  Mieli klientai, turėkite omenyje, kad dėl skirtingų ekranų nustatymų, reali prekės spalva gali nežymiai skirtis. 

 • Faktūrinė kilpinė medvilnė...

  Kaina 25,00 €

  Faktūrinis kilpinis medvilnės siūlas su 36 proc sintetinio pluošto (64 CO 30 PC 6 NA). Mezginys bus originalus, 'pasišiaušusiu', kilpiniu plauku. Tinka palaidinėms skirtingomis rankovėmis (berankovėms, trumpomis ir ilgomis rankovėmis), liemenėms, lengviems susagstomiems megztiniams, suknelėms arba mezginių detalėms. Su mezginiu iš šio siūlo nebus karšta. Ilgis metrais: Nm 3700. Pagaminta Italijoje.

  Mieli klientai, turėkite omenyje, kad dėl skirtingų ekranų nustatymų reali prekės spalva gali nežymiai skirtis.