Medvilnė

Medvilnė

Medvilnė - augalinis pluoštas, labai gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos. Iš medvilnės verpalų numegzti drabužiai yra patvarūs, paprastai prižiūrimi. 

Medvilnė

Rodoma 1-9 iš 80 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 80 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Tvidinė medvilnė (megzta gija)

  Kaina 20,00 €

  100% medvilnė. Megzta apvali balta gija, kurios viduje driekiasi juoda gija, tvido principu fragmentiškai "išlendanti". Tiks megztiniams, palaidinėms, liemenėms, švarkeliams. Originaliai atrodo mezginyje. 2200 m/kilograme.

 • Tvidinė medvilnė...

  Kaina 25,00 €

  Rausvos ir bordo spalvų tvidinė medvilnė. Labai puošnus, žavingas, šarmingas siūlas. Siūlo sudėtis - 100% medvilnė. Spalva mėlyna su aukso spalvos įsukomis, labai puri, gana stora gija. Subtiliai žvilga. Tinka įvairiems mezginiams, ypač megztiniams su sagutėmis, bolero arba tunikoms. Galime pridėti viskozės ar poliesterio liureksinį siūlą dėl blizgesio. Pagamintas Italijoje.

 • 'Fuzzy' medvilnė su...

  Kaina 19,00 €

  Ilgo plauko, "plaukuota" medvilnė. Minkštutėlė, švelni, prie to prisideda ir sudėtyje esantis poliamidas. Siūlo sudėtis - 50% medvilnė, 50% poliamidas. Rugiagėlės mėlyna spalva, tinkama derinti ir su kitos rūšies vilnoniu arba medvilniniu. Galima megzti smagios faktūros megztinius, liemenes, palaidines ir t.t. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

 • 'Fuzzy' medvilnė su...

  Kaina 19,00 €

  Ilgo plauko, "plaukuota" medvilnė. Minkštutėlė, švelni, prie to prisideda ir sudėtyje esantis poliamidas. Siūlo sudėtis - 50% medvilnė, 50% poliamidas. Šviesiai pilka spalva, tinkama derinti ir su kitos rūšies vilnoniu arba medvilniniu. Galima megzti smagios faktūros megztinius, liemenes, palaidines ir t.t. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

 • 'Fuzzy' medvilnė su...

  Kaina 19,00 €

  Ilgo plauko, "plaukuota" medvilnė. Minkštutėlė, švelni, prie to prisideda ir sudėtyje esantis poliamidas. Siūlo sudėtis - 50% medvilnė, 50% poliamidas. Juoda spalva. Galima megzti smagios faktūros megztinius, liemenes, palaidines ir t.t. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

 • Tvidinė medvilnė 'Lilla'

  Kaina 14,00 €

  Tvidinė 100% medvilnė 'Vancouver',  Lilla (alyva). Be galo elegantiška, gaivi, miela medvilnė, iš tvidinės suktos gijos (storėja/plonėja). Storasis siūlas - pieno baltumo, o plonasis - šviesiai žydros, ledo spalvos. Mezginiai iš šio siūlo tinkami palaidinėms, megztiniams, suknelėms, kūdikiams. Medvilnė puikus variantas tiems, kuriems kanda visos vilnos rūšys arba žiemos sezonu leidžia gerai šildomose patalpose, ofisuose. Metražas 10000 (kilograme)

 • Tvidinė medvilnė 'Nuvola'

  Kaina 14,00 €

  Tvidinė 100% medvilnė 'Vancouver',  Nuvola (debesis). Be galo elegantiška, gaivi, miela medvilnė, iš tvidinės suktos gijos (storėja/plonėja). Storasis siūlas - pieno baltumo, o plonasis - šviesiai pilkos, debesies spalvos. Mezginiai iš šio siūlo tinkami palaidinėms, megztiniams, suknelėms, kūdikiams. Medvilnė puikus variantas tiems, kuriems kanda visos vilnos rūšys arba žiemos sezonu leidžia gerai šildomose patalpose, ofisuose. Metražas 10000 (kilograme)

 • Merserizuota medvilnė...

  Kaina 36,00 €

  Melanžinis 100% medvilnės siūlas. Tai - merserizuota, specialiu būdu apdorota medvilnė, kuri yra daug minkštesnė, švelnesnė, tvirtesnė nei įprasta. Mezginys  iš šio siūlo - slidus, gija yra kaip plokščia juostelė. Mezgant galima žaisti raštais, šis siūlas juos atskleidžia. Gijos spalva, raštas - atspausdintas kaip print'as. Tinka įvairiausiems mezginiams - palaidinėms, švarkams, kostiumėliams ir t.t. Siūlas, kaip ir visa mūsų tekstilė, yra pagamintas Italijoje.

 • Melanžinė medvilnė (austa...

  Kaina 15,00 €

  Originali melanžinė 100% medvilnė, baltai mėlynos spalvos. Laisvai austa gija. Tinka įvairiems mezginiams - vasariškiems megztiniams, palaidinėms, liemenėms, užmestukams megzti. Mezginio tekstūra bus išskirtinė. Metražas 1200. Siūlas, kaip ir visa mūsų turima tekstilė, yra pagamintas Italijoje.