Verpalai

Itališki verpalai pasižymi aukšta kokybe, ryškių bei pastelinių atspalvių, įdomių fakrūrų įvairove. Naudojami natūralūs pluoštai išdirbti naujausių technologijų metodais ( kartais sunku rasti skirtumų tarp natūralaus šilko ir viskozes ar lino verpalų). Vilnonių verpalų asortimente - švelniavilnių: kašmyro, alpakos, merino, ėriukų, angoros vilnų ...

Itališki verpalai pasižymi aukšta kokybe, ryškių bei pastelinių atspalvių, įdomių fakrūrų įvairove. Naudojami natūralūs pluoštai išdirbti naujausių technologijų metodais ( kartais sunku rasti skirtumų tarp natūralaus šilko ir viskozes ar lino verpalų). Vilnonių verpalų asortimente - švelniavilnių: kašmyro, alpakos, merino, ėriukų, angoros vilnų pluoštai. Siūlome įvairių storių verpalų, universalių bei megzti rankomis ar mezgimo mašinomis. Ir Žiemą ir vasarą, mūsų klientų mėgiami plonos moheros verpalai iš kurių mezgami plonyčiai megztiniai, tunikos, šaliai. Atsukame siūlus iš didelių ričių, tokiais kiekiais, kokie reikalingi klientui.

Daugiau

Verpalai Yra 149 prekės

Subkategorijos

 • Mohera

  MOHERA - labai plonas ir elastingas, stipriai raitytas ir žvilgantis kaip šilkas pluoštas. Gaunamas iš angoros ožkų. Moheros pluoštas pats atsiskiria į atskirus plaukelius, todėl siūlai turi būti pagaminti su kitos sudėties verpalu. Moheros plaukeliai ilgi ir labai purūs. Gaminiai numegzti iš moheros labai lengvi ir labai šilti. Prabangiausia moheros rūšis - Kid Mohera. Ji išgaunama angoros ožkos vaikelio pirmo kirpimo metu. Verpalai iš tokios moheros gaunasi labai ploni ir minkšti.

 • Merino vilna

  MERINO VILNA - viena iš kokybiškiausių ir švelniausių vilnų. Merino vilna yra smulkiai gofruota ir minkšta, daug plonesnė nei kitos, ji dažnai maišoma ir su kitais pluoštais pvz.: šilko ar kašmyro. Merino vilnos verpalų gaminiai puikiai reguliuoja kūno temperatūra, ypač kai nešiojami arti kūno, subtiliai šildo, neleidžia prakaituoti, dėl sudėtyje esančio lanolino - turi antibakterinių savybių. Puikiai tinka laisvalaikio, sportiškiems, kasdieniams bei dalykiniams drabužiams. 

 • Alpaka

  ALPAKOS VILNA - išsiskiria plonumu, minkštumu, blizgesiu ir lengvu banguotumu. Plaukeliai švelnūs, minkšti, žvilgūs. Verpalai yra aukštos kokybės, nealergizuoja, puikiai tinka vaikų drabužėliams, vilnai jautrių žmonių drabužiams megzti.

 • Vilna

  VILNA. Iš vilnos mezgami gaminiai yra neteplūs ir beveik nesiglamžo. Neretai vilnoniam mezginiui užtenka tik pakabėti šiek tiek drėgnoje patalpoje, kad išnyktų susiglamžymas, prakaito, maisto ar dūmų kvapas. Vilna gerai sulaiko šilumą. Puikios termoizoliacinės savybės, sumažėja vėjo pralaidumas. "Mados Garažas" Jums siūlo tik aukščiausios kokybės rūšių, storių ir faktūrų vilnos verpalų, kurie tinka megzti ir rankomis, ir mašina.

 • Kašmyras

  KAŠMYRO VILNA yra gaunama iš Kašmyro ožkų. Vilnos plaukas turi labai švelnų, šilkinį blizgesį. Kašmyras yra lengvas ir labai šiltas. Prabangiausia yra minkštas apatinis Kašmyro ožkų plaukas, kuris ne kerpamas, o atsargiai iššukuojamas. Iš vienos ožkytės gaunama tik 100 - 200 gramų kašmyro. Kašmyro verpalai turi specifinį žvilgesį, jie labai minkšti, tačiau ypač patvarūs ir malonūs dėvėti. Kašmyro gaminiai neišsitampo, nesusidaro gumulėlių.. Tinkamai prižiūrint kašmyro gaminį, jis gali būti labai ilgaamžis.

 • Šilkas

  ŠILKAS - lengvas, minkštas, šiltas, švelnus pluoštas, kuris reguliuoja šilumą šildydamas, kai šalta ir vėsindamas, kai karšta. Neerzina net jautriausios odos, nes turi medžiagą sericiną – šilko "klijus", gydančius alergišką, jautrią ir sudirgusią odą. Šis taurus siūlas buvo žinomas jau prieš tūkstančius metų.    Šilkverpio kirminas susuka tūkstančius metrų siūlo. Natūralus šilkas yra vienas iš įdomiausių ir unikaliausių pluoštų: stiprus ir tamprus, atsparus mikroorganizmams. Pluoštas gali sugerti 40% drėgmės ir atrodyti visai sausas.

 • Medvilnė

  MEDVILNĖ - augalinis pluoštas, gaunamas iš medvilnės žiedų. Labai gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka alergiškiems žmoniems. Net ir itin karštą dieną dėvint medvilninius drabužius jaučiamasi puikiai. Iš medvilnės verpalų numegzti drabužiai yra patvarūs, paprastai skalbiami - medvilnę galima skalbti karštame vandenyje. 

 • Linas

  LINAS - augalinis pluoštas, vienas iš seniausių tekstilės pluoštų. Lininiai verpalai yra labai stiprūs, blizgūs, su jais vėsu bei juos lengva skalbti. Lino verpalai naudojami šiltojo sezono drabužiams, nes puikiai sugeria drėgmę, neleidžia kūnui prakaituoti, suteikia gaivos ir lengvumo.

 • Viskozė

  VISKOZĖ - natūralus, tačiau dirbtinis (ne sintetinis! tiesiog išgaunamas pasitelkus inovatyvų cheminį būdą) pluoštas. Yra švelnus, pralaidūs orui. Viskoziniai verpalai yra stiprūs, šiek tiek blizgūs, panašūs į natūralų šilką. Verpalai naudojami vasariniams drabužiams megzti, tinka pridėti prie plonų moheros, vilnos verpalų.

 • Kiti verpalai

  „Mados Garaže“ rasite ir blizgių liurekso, ir mišrių sudėčių, ir dekoratyvinių siūlų, skirtų aksesuarams, papuošimams, derinimui su kitos rūšies verpalais. Turime ir verpalų-juostelių, skirtų šalikėliams ir žabo. "Fancy" stiliaus verpalai net išrankiausius nustebins spalvų ir tekstūrų įvairove.

Rodoma 1 - 12 iš 149 prekių
Rodoma 1 - 12 iš 149 prekių