Verpalai

Itališki verpalai pasižymi aukšta kokybe, ryškių bei pastelinių atspalvių, įdomių fakrūrų įvairove. Naudojami natūralūs pluoštai išdirbti naujausių technologijų metodais ( kartais sunku rasti skirtumų tarp natūralaus šilko ir viskozes ar lino verpalų). Vilnonių verpalų asortimente - švelniavilnių: kašmyro, alpakos, merino, ėriukų, angoros vilnų ...

Itališki verpalai pasižymi aukšta kokybe, ryškių bei pastelinių atspalvių, įdomių fakrūrų įvairove. Naudojami natūralūs pluoštai išdirbti naujausių technologijų metodais ( kartais sunku rasti skirtumų tarp natūralaus šilko ir viskozes ar lino verpalų). Vilnonių verpalų asortimente - švelniavilnių: kašmyro, alpakos, merino, ėriukų, angoros vilnų pluoštai. Siūlome įvairių storių verpalų, universalių bei megzti rankomis ar mezgimo mašinomis. Ir Žiemą ir vasarą, mūsų klientų mėgiami plonos moheros verpalai iš kurių mezgami plonyčiai megztiniai, tunikos, šaliai. Atsukame siūlus iš didelių ričių, tokiais kiekiais, kokie reikalingi klientui.

Daugiau

Verpalai Yra 328 prekės

Subkategorijos

 • Mohera

  Mohera - labai plonas ir elastingas, stipriai raitytas ir žvilgantis kaip šilkas pluoštas. Gaunamas iš angoros ožkų, kurios iš pradžių buvo auginamos ir veisiamos Mažojoje Azijoje. Šiandien tokios ožkos yra auginamos Azijos regionuose, Ispanijoje, Pietų Afrikoje ir Australijoje. Moheros pluoštas pats atsiskiria į atskirus plaukelius, todėl neįmanoma pagaminti iš 100 % moheros verpalų.  Šiuo metu didžiausias įmanomas moheros procentas verpaluose neviršija 90% . Moheros plaukeliai ilgi ir labai purūs, juos lengva dažyti. Gaminiai numegzti iš moheros labai lengvi ir labai šilti. Pati brangiausia ir gražiausia mohera ( Kid Mohair) išgaunama angoros ožkos vaikelio pirmo kirpimo metu. Verpalai iš tokios moheros gaunasi labai ploni ir minkšti.

 • Merino vilna

  Merino avių veislė yra kilusi iš pietų Portugalijos. Jau viduramžiais ši vilna buvo labai vertinama, o šiais laikais ji skaitoma viena iš kokybiškiausių ir švelniausių. Merino avių veislė yra kilusi iš pietų Portugalijos. Jau viduramžiais ši vilna buvo labai vertinama, o šiais laikais ji skaitoma viena iš kokybiškiausių ir švelniausių. Merino vilna yra smulkiai gofruota ir minkšta, daug plonesnė nei kitos, ji dažnai maišoma ir su kitais pluoštais pvz.: šilko ar kašmyro. Merino vilnos verpalų gaminiai puikiai reguliuoja kūno temperatūra, ypač kai nešiojami arti kūno, subtiliai šildo, neleidžia prakaituoti, dėl sudėtyje esančio lanolino - turi antibakterinių savybių. Puikiai tinka laisvalaikio, sportiškiems, kasdieniams bei dalykiniams drabužiams. 

 • Alpaka

  Alpaka – kupranugarinių šeimos žinduolis. Alpakos auginamos Ekvadoro, Peru, šiaurės Bolivijos ir šiaurės Čilės Anduose, aukščiuose nuo 3500 m iki 5000 m virš jūros lygio. Auginamos vilnai, kuri naudojama panašiai kaip ir avių vilna. Alpakos vilna išsiskiria plonumu, minkštumu, blizgesiu ir lengvu banguotumu. Naudojama brangių verpalų gamybai. Švelnūs, minkšti, žvilgūs alpakos plaukeliai. Kerpama kas dvejus metus ir tik taip, kad būtų užtikrinta apsauga nuo atšiaurių sąlygų, nukerpama 2–4 kg pluošto. Naudojama aukštos kokybės verpalams, kurie nealergizuoja, puikiai tinka vaikų drabužėliams, bei vilnai jautrių žmonių drabužiams megzti.

 • Vilna

  Pagrindinis vilnonių verpalų šaltinis - avys, nors ją užaugina ir kiti gyvuliai. Iš vilnonių verpalų mezgami gaminiai yra neteplūs ir beveik nesiglamžo. Neretai vilnoniam mezginiui užtenka tik pakaboti šiek tiek drėgnoje patalpoje, kad išnyktų susiglamžymas, prakaito, maisto ar dūmų kvapas. Vilnonių mezginių paviršius nesugeria vandens lašelių, bet sutraukia 40% drėgmės garų pavidalu. Džiūsta vilna lėtai. Ji gerai sulaiko šilumą. Dėl to paidėja jos termoizoliacinės savybės, sumažėja vėjo pralaidumas. " Mados Garažas" Jums siūlo tik aukščiausios kokybės rūšių, storių ir faktūrų vilnos verpalų, megzti rankomis ir mašina.

 • Kašmyras

  Kašmyras-vilna gaunama iš Kašmyro ožkų, gyvenenčių kalnuotose Azijos vietovėse. Vilnos plaukas turi labai švelnų, šilkinį blizgesį. Kašmyras yra lengvas ir labai šiltas. Prabangiųjų audinių žaliava - minkštas apatinis Kašmyro ožkų plaukas, kuris ne kerpamas kaip avis, bet atsargiai iššukuojamas. Iš vieno gyvūno išgaunama tik nuo 100 iki 200 gramų tinkamos žaliavos. Aukščiausios kokybės kašmyras gaunamas Vidinės Mongolijos regione. Kašmyro verpalai turi specifinį žvilgesį, jie labai minkšti, tačiau tokie pat patvarūs ir malonūs dėvėti.  Ypač vertingiems verpalams naudojamas gražus ilgas vilnos plaukas. Kašmyro gaminiai neišsitampo, nesusidaro gumulėlių, nes mezginys "pumpuruojasi" trumpesniam pluoštui išsipešus iš verpalo ir susinarpliojus. Tinkamai prižiūrint kašmyro gaminį, jis išlieka minkštas, gražiai besidėvintis ir ilgaamžis.

 • Šilkas

  100% natūralus šilkas, tai lengvas, minkštas, šiltas, švelnus pluoštas, kuris reguliuoja šilumą šildydamas, kai šalta ir vėsindamas, kai karšta. Neerzina net jautriausios odos, nes turi medžiagą sericiną – šilko klijus, kuris turi gydomąjį poveikį alergiškai, jautriai ir sudirgusiai odai. Šis taurus siūlas jau buvo žinomas prieš tūkstančius metų ir vis dar plačiai naudojamas: jo gydomosios savybės gali palengvinti daugelį negalavimų, su kuriais susiduriame.  Šilkas yra labai šiltas, beveik prilygsta vilnai ir penkis kartus šiltesnis nei medvilnė. Natūralus tamprus pluoštas, gaunamas iš įvairių rūšių šilkverpių kokonų gijų. Iš specialaus skysčio šilko pluoštą gamina ir kai kurių rūšių vorai. Šilkverpio kirminas susuka tūkstančius metrų siūlo. Išorinis kokono sluoksnis – plonytis. Permatomas šilkas yra nustumiamas į šoną, o iš apačios ištraukiamas siūlo galas, kurį galima vynioti ant ritės. Vidurinis kokono sluoksnis yra naudojamas surišti nutrūkusius siūlus. Natūralus šilkas yra vienas iš įdomiausių ir pagal eksploatacines savybes unikaliausių pluoštų: yra stiprus ir tamprus. Šilko pluoštas yra atsparus mikroorganizmams. Būdamas vandens garų aplinkoje ir 20-25 laipsnių Celsijaus temperatūroje, pluoštas sugeria iki 37-39% drėgmės, t.y. beveik tiek pat, kiek vilnos pluoštas ir net du kartus daugiau nei medvilnės. Sugėręs tokį kiekį drėgmės, liečiant pluoštas ar gaminys atrodo visai sausas.

 • Medvilnė

  Medvilnė- augalinės kilmės pluoštas, susidedantis iš 94% celiuliozės. Pluoštas gaunamas perdirbus užaugintus medvilnės žiedus. Medvilnė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka alergiškiems žmoniems. Net ir itin karštą dieną dėvint medvilninius drabužius jaučiamasi puikiai. Iš medvilnės verpalų numegzti drabužiai maloniai dėvimi, patvarūs, paprastai skalbiami. Medvilnės kokybė priklauso nuo medvilnės grynumo, pluošto ilgio ir dažų. Medvilnės verpalai pakankamai atsparūs skalbimo temperatūrai. Medvilnę galima skalbti karštame vandenyje. 

 • Linas

  Verplus augalinis pluoštas, vienas iš seniausių tekstilės pluoštų, kuris kultivuojamas nuo IV amžiaus prieš Kristų. Auginamas kaip vienmetis augalas, daugiausia kalvotuose regionuose. Lino pluoštas susideda iš 85 % grynos celiuliozės, didelio procento lignino ir pelenų liekanų. Linų pluošto paruošimas ir apdorojimas jiems suverpti yra palyginti daug darbo jėgos reikalaujantis procesas, kadangi susideda iš valymo, mirkymo, džiovinimo, smulkinimo, brukimo ir šukavimo. Lininiai verpalai yra labai stiprūs, blizgūs, su jais vėsu bei juos lengva skalbti. Pagrindiniai lino pluošto gamintojai yra buvusios sovietų sąjungos šalys, Airija, Prancūzija, Belgija ir Nyderlandai. Lino verpalai naudojami vasariniams drabužiams, servetėlėms, staltiesėms ir.t.t. 

 • Viskozė

  Viskozė - tai tekstilės pluoštas, gaminamas iš celiuliozės tirpalo silpname natrio šarmo skiediklyje.Tai dirbtinis o ne sintetinis pluoštas ir todėl yra švelnus, pralaidus orui. Jo pirminė žaliava yra iš spygliuočių medienos gaminama celiuliozė. Viskoziniai verpalai yra stiprūs, šiek tiek blizgūs, panašūs į natūralų šilką. Verpalai naudojami vasariniams drabužiams megzti, tinka pridėti prie plonų moheros, vilnos verpalų. Švelnus bambuko pluoštas yra gaminamas panašiai kaip viskozinis.

 • Kiti verpalai

  „ Mados Garaže“ taip pat rasite įvairių blizgių liurekso, mišrių sudėčių, dekoratyvinių siūlų, skirtų aksesuarams, papuošimams ar kombinuoti su kitos rūšies verpalais. Turime ir verpalų – juostelių, skirtų šalikėliams ir žabo. "Fancy" stiliaus verpalai, faktūrų ir atspalvių derinių įvairove nustebins net išrankiausius, savitą stilių turinčius klientus. Itališki verpalai pasižymi ypač aukšta kokybe o šiltiems siūlams dažniausiai naudojamos švelniavilnės merino, moheros, alpakos, ėriuko, kupranugario bei angoros vilnos. Šiuolaikinė mikropluoštinė sintetika, naudojama verpaluose nesukelia alergijos bei pralaidi orui.

Rodoma 1 - 12 iš 328 prekių
Rodoma 1 - 12 iš 328 prekių