Kiti audiniai

Kiti audiniai

Mados Garažas siūlo platų asortimentą įvairių kitų audinių - pamušalų, audinių striukėms, dirbtinės odos ar kt.

Kiti audiniai

Aktyvūs filtrai

 • Žydras slidus poliesteris...

  Kaina 12,00 €

  Plonas žydras poliesteris su elastanu, geroji pusė slidi, žvilgi. tinka įvairių drabužių siuvimui - suknelėms, švarkams, kombinezonams plačioms kelnėms, sijonams. 

 • Auksinis žakardas

  Kaina 20,00 €

  Aukso spalvos motyvais austas poliesterinis žakardas, pieno spalvos fonas. Tinka švarkams, puspalčiams ir kostiumėliams siūti. Turi žvilgesio.

 • Stambiai dryžuotas trikotažas

  Kaina 7,00 €

  Standus, tamprus, vidutinio storio, klasiškas trikotažas, puikiai tinka džemperiams, marškinėliams, treningams, suknelėms.
  Plotis - 1,50m
  Sudėtis - 100% POLIESTERIS
  Kaina - 7eu/m • Žydros spalvos poliesteris...

  Kaina 10,00 €

  Žydros spalvos poliesteris su elastanu, geroji pusė su blizgesiu. Tinka įvairių drabužių siuvimui - suknelėms, sijonams, palaidinėms, kelnėms.  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

  • −64%

  Dirbtinė lazeriu pjaustyta oda

  Bazinė kaina 15,00 € −64% Kaina 5,40 €

  Minkšta dirbtinė oda, tinkanti įvairių drabužių siuvimui.

  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 • Raštuotas audinys

  Kaina 4,00 €

  Vidutinio sunkumo ir storio audinys. Tinkamas liemenėms, suknelėms, sijonams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų