Kritūs audiniai

Kritūs audiniai

Kritūs audiniai

Rodoma 1-18 iš 39 prekės(-ių)
Rodoma 1-18 iš 39 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Raštuota vilna su viskoze...

  Kaina 28,00 €

  Storėlesnė, minkšta ir švelni vilna su viskoze raportais. Itin prabangus, šiek tiek natūralaus žvilgesio turintis audinys. 1vnt krepšelyje yra lygus vienam 75cm raportui. Tinka suknelėms, sijonams, standesniems marškiniams siūti. 

  • Nauja

  Mėlyna atlasinė viskozė su...

  Kaina 26,00 €

  Gilios mėlynos spalvos atlasinė viskozė su šiek tiek acetato bei elastanu. Labai prabangios išvaizdos audinys. 
  Kiek sunkesnė medžiaga, tad įspūdingai atrodys sijonai iš kampo ar pilno saulės kliošo bei įvairios suknelės. 

  • Nauja

  Tampri juoda krepinė vilna...

  Kaina 28,00 €

  Juoda, itin tampri, itališka krepinė kostiuminė vilna. Plonas, kritus audinys. Krepiniai vilnos audiniai ypač gerai dėvisi ir yra ilgaamžiai. Švelni vilna, šiek tiek grūdėta paviršiaus tekstūra. 

  • Nauja

  MISSONI tampri viskozė su...

  Kaina 36,00 €

  Klasikinis megztas MISSONI vilnos ir viskozės trikotažas. Spalvų gama bei zigzago raštas - MISSONI vizitinė kortelė. Tinka suknelėms, švarkeliams, kitiems standesniems trikotažiniams gaminiams. 

 • Romantiškas raštuotas...

  Kaina 30,00 €

  Šviesus, romantiškas šilkas, margintas akvareliškais žiedeliais. Žvilgus, perregimas tik šešėlis. Crêpe de chine - tai yra šilko krepo rūšis, kurio paviršius neturi grublėtumo, vientisas kaip atlasinio šilko.

 • Kostiuminis kašmyras (40%)...

  Kaina 25,00 €

  Itališkas kostiuminis kašmyras (40%) su vilna, švelnus audinys, austas juodais ir šviesiais siūlais, sukuriančiais labai smulkią tvido/taškelių faktūrą. Prabangus audinys kostiumėliams, kelnėms, sarafanams, žiemiškoms suknelėms. Plonas, tačiau juntamas 'vilnoniškumas'.

  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma realybėje gali šiek tiek skirtis.

 • Raštuota Max Mara krepinė...

  Kaina 17,00 €

  Floristiniais motyvais marginta Max Mara krepinė viskozė, kriti, ryškiai geltonas fonas. Tinka įvairiausioms suknelėms, paladinėms, sijonams, marškiniams siūti. Pagaminta Italijoje.