Drabužiai

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

 • 35,00 € - 39,00 €

Drabužiai

Drabužiai

Rodoma 1-9 iš 12 prekės(-ių)
Rodoma 1-9 iš 12 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Švelniai žydras kardiganas...

  Kaina 39,00 €

  Lengvas ir šiltas, švelnus kardiganas. Mohera su blizgesiu. Galima nešioti ir šiltuoju, ir šaltuoju sezonu. Made in Lithuania, mezgė ir kūrė mūsų klientė Skaistė. S dydis.

  • Nauja

  Dramblio kaulo spalvos...

  Kaina 39,00 €

  Lengvas ir šiltas, švelnus kardiganas. Su virgin vilna, alpaka ir mohera. Galima nešioti ir šiltuoju, ir šaltuoju sezonu. Made in Lithuania, mezgė ir kūrė mūsų klientė Skaistė. S dydis.

  • Nauja

  Švelnios turkio spalvos...

  Kaina 39,00 €

  Lengvas ir šiltas, švelnus kardiganas. Su virgin vilna, alpaka ir viskoze. Galima nešioti ir šiltuoju, ir šaltuoju sezonu. Made in Lithuania, mezgė ir kūrė mūsų klientė Skaistė. S/M dydis.

  • Nauja

  Kūno spalvos berankovis...

  Kaina 35,00 €

  Lengvas ir šiltas, švelnus berankovis užmestukas/kardiganas. Su virgin vilna, mohera ir alpaka. Galima nešioti ir šiltuoju, ir šaltuoju sezonu. Made in Lithuania, mezgė ir kūrė mūsų klientė Skaistė. S/M dydis.

  • Nauja

  Mėlynas berankovis kardiganas

  Kaina 35,00 €

  Lengvas ir šiltas, švelnus berankovis užmestukas/kardiganas. Su mohera ir alpaka. Galima nešioti ir šiltuoju, ir šaltuoju sezonu. Made in Lithuania, mezgė ir kūrė mūsų klientė Skaistė. S/M dydis.

  • Nauja

  Geltonas berankovis kardiganas

  Kaina 35,00 €

  Lengvas ir šiltas, švelnus berankovis užmestukas/kardiganas. Su mohera ir alpaka. Galima nešioti ir šiltuoju, ir šaltuoju sezonu. Dydis S/M. Made in Lithuania, mezgė ir kūrė mūsų klientė Skaistė. 

  • Nauja

  Dvispalvis moheros kardiganas

  Kaina 39,00 €

  Šis minkštas ir šiltas moheros kardiganas - kokybės ir stiliaus derinys. Meiliai vadinamas "užmestuku". Pečius šildys ir šiltuoju, ir šaltuoju metų sezonu, kadangi yra plonytis, tačiau šiltas dėl sudėtyje esančios moheros vilnos. Made in Lithuania, mezgė ir kūrė mūsų klientė Eglė. Dvispalvis - švelnios samaninės/salotinės, rožinio melanžo, M/L dydžio. 

  • Nauja

  Tamsiai smėlinis kardiganas

  Kaina 39,00 €

  Šis minkštas ir šiltas moheros kardiganas - kokybės ir stiliaus derinys. Meiliai vadinamas "užmestuku". Pečius šildys ir šiltuoju, ir šaltuoju metų sezonu, kadangi yra plonytis, tačiau šiltas dėl sudėtyje esančios vilnos. Made in Lithuania, mezgė ir kūrė mūsų klientė Eglė. Jaukios, tamsaus smėlio spalvos, M/L dydžio. 

  • Nauja

  Mėlyno melanžo vilnos...

  Kaina 39,00 €

  Šis minkštas ir šiltas vilnos kardiganas - kokybės ir stiliaus derinys. Meiliai vadinamas "užmestuku". Pečius šildys ir šiltuoju, ir šaltuoju metų sezonu, kadangi yra plonytis, tačiau šiltas dėl sudėtyje esančios vilnos. Made in Lithuania, mezgė ir kūrė mūsų klientė Eglė. Mėlyno melanžo, M dydžio.