Kasmet, kai vasaros šilumą keičia rudeniški orai, norisi atsinaujinti garderobą. Tiek daug galimybių stilingai apsirengti! Su lengva suknele per šalta, todėl ją galite derinti su megztuku, striuke, o gal lengvu paltuku? Kūryba ir originalumas šiuo metų laiku tiesiog liejasi laisvai. Tačiau ar žinote jausmą, kai termometro stulpelis nukrenta žemiau nulio ir visos mados staiga baigiasi. Gražiausią kardiganą sulankstote ir įdedate į lentyną „iki pavasario“. Dabar laukia mažiausiai trys mėnesiai juodų pūkinių striukių jūroje. Ech, gal save pralinksminti apsirengus slidininko kostiumą? Nepatikėsite, bet jeigu lauke viskas apledėję, tai dar nereiškia, kad stiliui ateina galas! Šiek tiek kūrybiškumo ir net tamsiausiomis žiemos dienomis atrodysite kaip iš Paryžiaus mados savaitės. Štai šeši patarimai jums, brangios šiaurės platumų gyventojos!


1. Tapkite sluoksniavimo profesionale.

Sluoksniavimas žiemą – visada madingas. Šaltomis dienomis rengtis kelis sluoksnius rūbų – labai praktiška ir, nebijokite, gražu. Golfas po megztiniu, megztinis po švarku, švarkas po paltu – tikrai nesušalsite. Net madingieji plėšyti džinsai žiemą gali puikiai atrodyti – po jais dėvėkite ryškaus rašto timpas, taip praktiškas sprendimas taps įdomiu akcentu.

2. Batai – pirmasis orkestro smuikas.

Puikų žiemišką stilių gali sukurti pora batų. Ilgaauliai virš kelių? Jie leis apsivilkti trumpesnę suknelę. Turite įspūdingus aulinukus? Jie puikiai derės su atlenktais džinsais. O jeigu lauke vien pusnys ir jums teks visą dieną braidyti po sniegą? Prie šilčiausių žieminių batų priderinkite aprangą, tarsi jie būtų garsiausio dizainerio kūrinys, kurį norite parodyti jūsų stilių medžiojantiems paparaciams.

3. Diržas paltui suteikia naują gyvenimą!

Visi žino, kad kas dieną rengtis tą patį paltą gali būti labai nuobodu. Bet jūs neturite kito pasirinkimo, lauke šalta! Visiškai naujam įvaizdžiui gali užtekti vienintelio dalyko – diržo! Susijuoskite jį per juosmenį, rūbas įgaus dar nematytą siluetą. Geriausia naujiena – tai tinka beveik visų tipų paltams. Mados blogerės diržu susijuosia net pūstas striukes!

4. Kailis, kailis, kailis (ir ypač – netikras)

Žiema – vienintelis laikas metuose, kai galite dėvėti kailinius! Pasimėgaukite tuo. Ar tai bus kailinė apykaklė, ar „užmestukas“, ar liemenė – kailinė detalė iškart pagyvins žieminę aprangą. Nepamirškite, visada puikiai atrodantis elementas – jaukios kumštinės kailinės pirštinės. Jeigu natūralus kailis jums nepriimtinas – apstu fantastiškų netikro kailio gaminių.

5. Investuokite į jums tinkančią kepurę.

Kai galvojate apie žieminę aprangą, turbūt iškart įsivaizduojate gerus batus ir šiltą striukę. Mes jums priminsime – nepamirškite žieminės kepurės, taip taip, jūsų svajonių kepurės. Jeigu manote, kad galvos apdangalai jums netinka, gal matavotės tik ‚beanie‘ su žaismingu bumbulu? Raskite modelį, kuris jums patinka, tinka, su kuriuo atrodote dar elegantiškiau, įdomiau, žaviau. Skirkite laiko tobulosios kepurės paieškoms. Ar verta? Tikrai taip! Eidama gatve žinosite, kad atrodote gerai, ir būsite rami, kad peršalimas negresia.

6. Eksperimentuokite su skaromis

Šalikai ir skaros gali būti nešiojamos visaip – ne tik aplink kaklą. Žiema – puikus laikas eksperimentams. Mus ypač žavi retro įvaizdis – skara, apvyniota aplink galvą ir užmesta ant pečių. Susipažinkite su šio įvaizdžio ambasadore – Miroslava Duma.

Pagal StyleCaster.com, daugiau skaitykite: http://stylecaster.com/tips-for-winter-dressing-when-really-cold-out/#ixzz55Hn7tgC1