Kaip prasidėjo prekės ženklas „Šilta mada“? Ar atsiradimą lėmė ilgos ir šaltos lietuviškos žiemos?

Iš tiesų, kai įsikūrė „Šilta mada“, o tai buvo 2006 metais, žiemos buvo kur kas šaltesnės. Nepaisant kelių švelnesnių paskutinių žiemų, dabartinė „Šiltos mados“ komanda sėkmingai dirba nuo 2010 metų. Žodyje „šilta“ telpa daug prasmių:  šiltas rūbas, šiltas aptarnavimas, šiltas jausmas dėvint kailinius.  Įkurdami „Šilta mada“ kailius, norėjome siekėme suteikti paslaugą, kuri iš tiesų „šildytų“ tiek mūsų darbais, tiek aptanavimu. Mums yra malonu matyti besišypsančias dėkingas akis, kai apsirengiama mūsų siūtais kailiniais (http://www.siltamada.com/produkto-kategorija/kailiniai/) – jeigu rezultatas džiugina klientą, mes džiaugiamės dar labiau. Tiesiog dirbame ne sau, o tam, kam reikalinga mūsų paslauga. Nuo įsikūrimo pradžios tapome žinomi, pas mus atvyksta pasisiūti kailinių iš visos Lietuvos miestų, vis dažniau sulaukiame klientų ir iš užsienio. Tas suteikia pasitikėjimo bei skatina dar labiau stengtis ir kurti.

 

Iš kur semiatės įkvėpimo, kurdami ‚Šiltos mados‘ kailinių dizainą? Kas jus žavi?

Niekada nestovime vietoje, nuolat stengiamės tobulėti, į savo darbą įnešti naujovių. Kailio industrija kasmet atsinaujina, o tai daro mūsų darbą įdomesniu, gaminius - išskirtinesnius, o klientus - dar labiau patenkintus. Malonu nustebinti klientus, jie stebisi, kad šiuolaikiniai kailiniai nė iš tolo neprimena tų, kuriuos nešiodavo jų tėvai ir seneliai. Nuolat lankomes didžiausiose mados ir kailio parodose, iš jų grįžtame su naujomis įdėjomis ir įkvėpimu naujiems darbams. Taip pat „idėjų šaltiniu“ galima vadinti gatvės madą, ji ir yra didžiausias įkvėpimas. Daugiausia dirbame su individualiais užsakymais, taigi turime pajusti, kas yra priimtina kiekvienam mūsų klientui. Dabartinė mada yra be ribų, mūsų visų charakteriai, gyvenimo būdas, finansinės galimybės yra akivaizdžiai skirtingos, turime sugaudyti ir įvertinti daugybę įvairių aspektų, kad galėtume profesionaliai patarti ir pasiūti. Smagu, kai užsakovas nebijo kartu kurti.

Ar tiesa, kad net šalčiausiomis žiemos dienomis galima atrodyti elegantiškai?

Taip, ir tai labai paprasta. Nesvarbu, kokį kailį pasirinksite, jis bus išdirbtas taip, kad puikiai apsaugos nuo šalčio, bet tuo pačiu bus lengvas ir patogus nešioti. Dėl kailio tipo, spalvų įvairovės ir modelių gausos galima lengvai improvizuoti, sukurti unikalius ir išskirtinius kailinius, kurie atrodys elegantiškai net šalčiausią žiemos dieną.

 

Su kokiais iššūkiais susiduriate būdami lietuvišku prekės ženklu?

Mūsų studijos formatas toks, kad dirbame Lietuvos rinkoje, esame žinomi ir tuo džiaugiamės. Tolimesni planai tegu lieka už kulisių.

Apibūdinkite ‚Šiltos mados‘ klientę/-ą. Kokiam žmogui kuriate?

Kurdami gaminius nuolat galvojame apie juos nešiosiančio žmogaus poreikius ir pageidavimus. Mūsų klientai yra norintys išskirtinio, individualaus gaminio, tad mūsų darbas tokius norus paversti realybe. Pas mus atvyksta labai įvairaus charakterio ir tipų klijentai, jų įvairovė ir yra tas variklis, kuris skatina galvoti, kurti, derinti. Niekada neskirstome klijentų pagal finansines galimybes, stengiamės suteikti galimybę rinktis, galime ir mokame pasiūti labai prabangius kailinius ar kailinį prabangų pledą, bet taip pat galime persiūti dėvėtus kailinius, sutaisyti įvairius kailinių nudilimus. Žmonės skirtingi – ir jų kailiniai skirtingi.

 

Ar atsimenate, kada pirmą kartą užsukote į ‚Mados Garažą‘?

Į 'Mados garažą' užsukome prieš daug metų, kažkas rekomendavo, kad „ten yra daug gerų audinių“.  Iš tiesų, visada malonu užsukti į 'Mados garažą' – malonus aptarnavimas ir beveik visada randame, ko ieškome.

Ką atrandate čia, ko nėra kitur?

Kiekvienas mūsų gaminys - unikalus, o tokiam gaminiui reikalingi unikalūs komponentai. 'Mados garažas' - vieta, kurioje randame išskirtinius audinius, o mūsų klientai tai įvertina.

Ko pirmiausiai ima ieškoti Jūsų akys, kai užeinate į ‚Mados Garažą?

Šilko, jį dažniausiai ir perkame.

Pasidalinkite – ką reikia daryti, kad greičiau ateitų pavasaris? : )

Kiekvienas metų laikas yra unikalus, tad džiaukimės jais ir mėgaukimės jų teikiamais malonumais. Žiema - nuostabus metų laikas, tad leiskime jį šiltai ir stilingai!

http://www.siltamada.com

AČIŪ!