Kailiniai paltai, aksesuarai, dekoravimas. Šį sezoną kailis - tai yra taip vadinamas „must have“- privalu turėti. Natūralus kailis, žinoma, sveikintina. Bet, jei Jūsų piniginei ar pažiūroms dėl natūralaus kailio įsigijimo nepriimtina, siūlau rinktis mažiau skausmingą variantą. Dirbtinis kailis – pigesnis. Jei ruošiamės įsigyti didesnės apimties gaminį – dirbtinis kailis gerokai lengvesnis. Kailinė liemenė – puikus aksesuaras ir drabužis. Kailinė liemenė ant visiškai paprastų drabužių suteikia siluetui daugiau dramos, paslaptingumo. Kailinė liemenė atrodys tikrai pritrenkiančiai ir ant vakarinės suknelės, apnuogintais pečiais ir ant griežto dalykinio kostiumo, pastarajam suteikdama valiūkiškumo, žaismingumo.

                                  

          Kailinė rankinė , batai, didelė rusiško stiliaus kepurė – viskas šią žiemą labai priimtina, pageidautina. Tik nedėvėkite visko vienu metu, ypač jei neesate modelio parametrų .

                           

        Kailis – labai jau ryškus aksesuaras, didinantis apimtis. Užtenka jo vieno vienintelio. Tai, ką matome ant podiumų, nereikia kelti tiesiai į gatves. Podiumas yra „show“, spektaklis, ten visos spalvos sutirštintos, tendencijos perdėm akcentuojamos. Kartais dizaineriai lengvai šaržuoja mūsų ydas, prisirišimus, gyvenimo būdą. Idant palinksmintų, nustebintų publiką. Oda ir odos imitacija – dar vienas iš medžiagų kurti , įvairinti garderobą . Iš plonos odos gali būti ir palaidinė, ir suknelė. Oda labai gražiai ir įdomiai derinama su standžiu trikotažu, vilna, nėriniais.

                                           

        Ant pasaulio podiumų stiliaus grandai stebina neįtikėtinomis idėjomis ir pasiūlymais. Ploštiniai, neperšlampami audiniai – nauja tendencija siūdintis drabužius tiesiog iš šių audinių arba jos derinti su paltiniais, vilnoniais, trikotažiniais audiniais, taip pat kaip ir odą. „Mados garažas“ – tai vieta, kur rūpinamasi atskleisti Jūsų kūrybinį potencialą, įnešti ugnies į jūsų fantazijas, ir jas realizuoti.

Laukiame Jūsų,

Nuoširdžiai, Birutė Vilūnienė