Oho, orų prognozės ateinančioms savaitėms stebina. Tropikai? Ar tikrai esame Šiaurės Europos dalis? Jausmas, lyg gyventume pietuose. Mūsų spintose visuomet daugiau paltų ir megztinių, nei vasariškų suknelių. Tad KĄ RENGTIS? Nesijaudinkite, mes Jums patarsime! Dalinamės 'šaltų' rūbų idėjomis - ką pasisiūti, o ką nusimegzti...

1. Plačios kelnės

Lengvos, laisvos, plazdančios kelnės - maloniausias pasirinkimas karštomis dienomis. Galima eksperimentuoti su audiniais - siūti iš blizgaus šilko, glamžaus lino, plono džinso... Kiekviena medžiaga kelnėms suteiks naują charakterį. Turėkite omeny, kad kokybiški natūralūs pluoštai yra labai ilgaamžiai - kelnės nenusitrins ir puikiai nešiosis. Praktiška ir elegantiška.

Juoda viskozė su elastanu

Raudonai baltas linas

Margas šilkas

2. Laisvos suknelės

Laisvo, neįpareigojančio silueto suknelės maloniai apglėbia kūną ir vėsina. Svajonė. Jeigu esate prie jūros - tokia suknelė saugos odą nuo nudegimo ir gražiai plazdės vėjyje. Jeigu skubate mieste verslo reikalais - jokia suknelės dalis neerzins odos, nekaitins ir leis laisvai, patogiai judėti.

Languota medvilnė

Oranžinis džersio tipo trikotažas

Smulkiai taškuota medvilnė

3. Kostiumas su šortais

Jeigu ieškote oficialaus, solidaus varianto - kostiumines kelnes keiskite stilingais šortais. Išsirinkite sau labiausiai tinkančią šortų formą, o tada - stebinkite aplinkinius originaliais ir labai stilingais sprendimais!