Gegužės mėnuo lepina vasariška šiluma - šalin megztinius! Tačiau - o varge - nebėra ką apsirengti? Nuostabus laikas įsigyti svajonių rūbą. Išsirinkti gražiausią audinį ir pasisiūti suknelę vertą mados žurnalo. Keturi variantai, kuriuos siūlo žvitri 'Mados Garažo' akis:

1. ŠILKINĖS KELNĖS

Šilkas, šilkas, šilkas. Audinių 'Eurovizijoje' užimtų pirmąją vietą. Ilgaamžis, kokybiškas, natūralus pluoštas, maloniai priglundantis prie kūno, sugeriantis drėgmę, vėsinantis. Populiariausias pasirinkimas - šilkinės suknelės ir palaidinės. Tačiau gatvės podiumą užkariauja šilkinės kelnės. Subtilus, bet pribloškiantis pasirinkimas - elegantiškai žingsniuokite per miestą.

2. SUSIAUČIAMOS SUKNELĖS

Grožio ir praktiškumo vestuvės! Žiedlapius barstome ant susiaučiamų suknelių. Dieną leidžiate prie jūros? Labai patogu nusirengti ir su maudymosi kostiumėliu nerti į bangas. Dirželis pabrėžia figūros linijas, tačiau laisvas siluetas neįpareigoja ir leidžia džiaugtis gyvenimu.

3. LENGVI, PLAZDANTYS SIJONAI

Čia nieko pridėti nereikia. Tiesiog. Jeigu spintoje turite plazdantį sijoną, netrukus gausite pakvietimą į princo Hario vestuves karališkuose rūmuose.

4. VARIACIJA BALTŲ MARŠKINIŲ TEMA

Balti marškiniai - oficialu ir nuobodu? Primena tvankų ofisą? Palaukite, mes įrodysime, kad gali būti ir kitaip. Solidus pasirinkimas, visų laikų klasika, balti marškiniai - madingiausias vasaros rūbas. Kelios minimalistinės detalės, siuvėjos improvizacija, šiek tiek magijos ir ant jūsų pečių balti marškiniai gula kaip kino žvaigždės apsiaustas.