Šiltėjant orams kyla noras atsinaujinti ir pagyvinti savo spintos turinį keliais, ar keliolika, naujų daiktų. Prieš planuojant apsipirkinėjimą visada ne pro šalį apžvelgti, kas madinga naująjį sezoną. 

Viskas balta

Modeliai iš kolecijų  : Adam Lippes, Audra, Ann Demeulemeester.

Balta spalva visuomet asocijuojama su nauja pradžia, tad visiškai nenuostabu, kad ji karaliauja ant šio sezono podiumų. Keletą metų balta nebuvo pagrindinė spalva Pavasario – Vasaros mados paletėje, bet šiemet sugrįžta su nauja energija.

Modeliai iš kolecijų:  Burberry, Rodarte, Antonio Berardi, Adam Selman.

Mados namai siūlo baltą derinti su... Balta. Galite rinktis kelias faktūras, ar net skirtingus baltos atspalvius. Atkleiskite savo asmenybę derindami nėrinius, su grubia oda. Šaltais vakarais pravers natūralios vilnos megztinis, ant lengvo šilko suknelės. Išpažįstančioms minimalistinį stilių siūlomi balti kostiumėliai, bet toninių ar faktūrinių variacijų.

Geometrijos architektūra

Modeliai iš kolecijų: Ann Demeulemeester, Banana Republic, Alexis Mabille, Gucci. 

Pavasarį tikimasi švelnių, tarsi išlietų raštų, kurie derintųsi su gaivia jo dvasia, bet šį sezoną dominuoja geometriniai raštai. Dryžiai, taškai, langeliai, trikampiai. Įvairių mastelių ir proporcijų, nuo pačių subtiliausių spalvinių derinių iki rėkiančių kontrastų. Griežti ir šiek tiek abstraktesni, derinami su vienspalviais rūbais, kitais geometriniais raštais ar su tokiais pat.

Modeliai iš kolecijų: Loewe, Akris, Louis Vuitton.

Dizaineriai šiemet tarsi siūlo atrasti savo vidinį architektą ir pasidabinti formomis ir linijomis, kurios atskleistų Jūsų asmenybę.

Kitokios gėlės

Modeliai iš kolecijų: Tommy Hilfigerr, Thakoon, Rodarte, Gucci.

Šiltojo metų laikotarpio simbolis tiek gamtoje tiek madoje – gėlės. Šiemet, kaip jau minėjome, jos užleidžią pirmąją vietą griežtesniems raštams, bet mados kūrėjai siūlo ir augaliniais motyvais dabintų ansamblių. 

Modeliai iš kolecijų: Alexander McQueen, Marques Almeida, Balenciaga.

Pastebėtina, kad 2017 Pavasario – Vasaros kolekcijose gėlės šiek tiek kitokios, ne tokios romantiškos ir saldžios.  Siūlomi net gėlių raštai tamsiuose fonuose, o tokie deriniai įprastai paliekami šaltajam sezonui. Pavasariui vasarai siūloma daug siuvinėtų, grafiškų, iliustratyvių gėlių, atitrūkstant nuo floros realizmo.

Rausva rausviau rausviausia

Modeliai iš kolecijų: Céline, Andrew Gn, Valentino, Altuzarra.

Šiltuoju sezonu visuomet norisi paryškinti savo garderobą, šiemet šiam tikslui siūloma rausva spalva. Nesvarbu, ar tai būtų iššaukianti fukcija ar vos įžvelgiamas obels žiedų rausvumas, vis tiek neprašausite pro šalį.

Modeliai iš kolecijų: Balenciaga, Kiton, John Galliano, Chanel.

Dizaineriai rausvus atspalvius derina tarpusavyje, ar su kitomis spalvomis, kurdami dagiausia romantiškus įvaizdžius, šio sezono moteriai.

Nertas permatomumas

Modeliai iš kolecijų: Détacher, Valentino, Alice+Olivia.

Vienas moteriškiausių audinių istorijoje – trapieji nėriniai. Šių metų vasarą ir pavasarį jie siūlomi ne tik vakarui, bet ir derinami su odiniais švarkeliais ir sportiniais bateliais. Nebijokite iš naujo atrasti nėrinių dieną.

Modeliai iš kolecijų: Simone Rocha, Burberry, Anna Sui, Balenciaga. 

Galite rinktis tarsi močiutės nertus motyvus, o gal Jūsų skoniui artimesnis lazeriu pjaustytos odos gležnumas? Eksperimentuokite su šiuo neįtikėtinai daugiafunkciu audiniu, jei norite susikurti išskirtinai moterišką įvaizdį.