METŲ SPALVA – ULTRA VIOLEt

 

 Ar kada susimąstėte, kas nusprendžia, kokia spalva šį sezoną bus madinga? Parduotuvių lentynos – pilnos vieno atspalvio rūbų, aksesuarų, įvairiausių daiktų. Jeigu tai jūsų mėgstamiausia spalva – pasisekė! Be vargo rasite patinkančią suknelę, ir batelius, ir stilingo kirpimo kelnes. O jeigu „madingosios spalvos“ nemėgstate – turbūt nekantriai laukiate kito sezono ir naujo atspalvio.

Rita Žalynienė: Kuriu vaikiškus rūbus, kurie suteikia mamai ramybę

„RZStyle and fashion“ –  tai prekės ženklas įkvėptas vaikystės ir vaikų. Jo gyvenimas prasidėjo vilnonių kelnių poros sūneliui. Ženklo įkūrėjos Ritos mama – siuvėja, tad visą vaikystėje supo audiniai ir siuviniai.  Ritos studijų pasirinkimas -  drabužių modeliavimo ir konstravimo specialybė Vilniaus kolegijoje – nebuvo staigmena. Vaikiškus rūbus pradėjusi kurti naujagimiui sūnui, Rita sukūrė nuostabų šeimos verslą.
Pasak jos, svarbiausias „RZStyle and fashion“ tikslas – kurti drabužius, kurie yra patogūs vaikui, užtikrina mamos ramybę, o taip pat – nepamirštamas geras stilius. Kūrėja siekia, kad visi jos kūriniai būtų lengvai derinami tarpusavyje, kad būtų paprasčiau spintoje išsirinkti, ką rengtis. „Jeigu rūbai parinkti teisingai, jų nereikia turėti daug“ –sako Rita.

2017 Pavasario/Vasaros Mados Tendencijos

Šiltėjant orams kyla noras atsinaujinti ir pagyvinti savo spintos turinį keliais, ar keliolika, naujų daiktų. Prieš planuojant apsipirkinėjimą visada ne pro šalį apžvelgti, kas madinga naująjį sezoną. 

Darna ir spintoje, ir gyvenime. Pokalbis su prekė ženklo "Darna" įkūrėjais

Darnios mados kūrėjų ir darnaus gyvenimo būdo idėjų puoselėtojų šeima Darius ir Agnieta Jonikai. Darius – dizaineris, Agnieta – žurnalistė ir komunikacijos specialistė. Duetas dalinasi savo kelione į dabartinį gyvenimo ir kūrybos tašką, filosofija ir paprastu noru, kad kuo daugiau žmonių būtų laimingi, o moterys nepamirštų segėti sijonų.

KAILIS KAILIS KAILIS

Kailiniai paltai, aksesuarai, dekoravimas. Šį sezoną kailis - tai yra taip vadinamas „must have“- privalu turėti. Natūralus kailis, žinoma, sveikintina. Bet, jei Jūsų piniginei ar pažiūroms dėl natūralaus kailio įsigijimo nepriimtina, siūlau rinktis mažiau skausmingą variantą. Dirbtinis kailis – pigesnis. Jei ruošiamės įsigyti didesnės apimties gaminį – dirbtinis kailis gerokai lengvesnis. Kailinė liemenė – puikus aksesuaras ir drabužis. Kailinė liemenė ant visiškai paprastų drabužių suteikia siluetui daugiau dramos, paslaptingumo. Kailinė liemenė atrodys tikrai pritrenkiančiai ir ant vakarinės suknelės, apnuogintais pečiais ir ant griežto dalykinio kostiumo, pastarajam suteikdama valiūkiškumo, žaismingumo.

Švelnūs kaip mamos rankos

Audinių ir mezgimo siūlų parduotuvė „Mados Garažas“ nuolatos domisi, ką klientės megza ar siuva. Šį kartą kalbiname Laimą Vakrinaitę – informatikę, projektų vadovę, bet svarbiausia – mamą, auginančią dvejų su puse metų dukrytę. Mažoji yra didžiausias mamos džiaugsmas ir įkvėpimas kurti ką nors neįprasto ir labai mielo, naudingo, malonaus. Taigi prieš pusmetį į šeimos namus atkeliavo mezgimo mašina „Silver Reed SK-840“, arba, kaip Laima sako, technikos stebuklas. Kol mažylė miega, mama sėda prie mezgimo mašinos ir buria. Kalbamės apie tai, kaip ji pradėjo megzti, ir kaip ji sukuria tai, kuo džiaugiasi mažiausieji.

    PayPal