Audiniai Yra 84 prekės

Rodoma 73 - 84 iš 84 prekių
 • 23,14€ -55%

  Minkštas vilnos audinys su faktūra. Audinys standus, gerai laiko forma, faktūra matoma, bet nėra stambi. Tinkamas švarkams, lengviems paltukams, šiltiems sijonams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

  23,14€ 10,41€ už m
 • 8,26€ -40%

  Plonas, šiek tiek permatomas, melažinis trikotažas.  Tinkamas šalikams, marškinėliams, golfams, galima derinti su kitais audiniais ir trikotažais.  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

  8,26€ 4,96€ už m
 • 16,53€ -55%

  Vidutinio storio, standus vilnos audinys. Medžiaga šiurkštoka, gerai laiko formą. Tinka švarkams, sijonams, kitose gaminiuose gali "kasti". Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

  16,53€ 7,44€ už m
 • 12,40€ -65%

  Stulpeliais megztas, minkštas trikotažas. Elastinga ir šilta medžiaga, puikiai tinkanti golfams, megztukams, šalikams ar detalėms.  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

  12,40€ 4,34€ už m
 • 14,88€ -50%

  Plonas, vienpusis striukinis audinys. Sluoksnis plono audinio su sluoksniu pašiltinimo sutvirtinti  prasiuvimais.  Naudojamas kaip pašiltinimas į paltus arba striukėms, liemenėms.  Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

  14,88€ 7,44€ už m
 • 14,88€ -30%

  Standus, dvipusis audinys viskozės pagrindu. Pilkoji pusė turi smulkių juodų taškelių, juodoji- nežymią faktūrą. Audinys minkštas, bet storesnis, todėl gražiai išlaiko formą. Tinkamas suknelėms, švarkams, liemenėms, sijonams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti...

  14,88€ 10,41€ už m
 • Plonesnis paltinis audinys. Kontrastingas raštas suteikia audiniui žaismingumo. Medžiaga minkšta, lengvai formuojama, bet nekriti. Tinka paltams, švarkams, žieminiams sijonams. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų. 

  16,53€ 4,96€ už m
 • Plonas, standus audinys. Visiškai nekritus, parauktas išlaiko formą. Tinkamas striukėms ir kaip taftos pakaitalas.

  0,83€ už m
  Į krepšelį
 • Standus vidutinio storumo audinys. Raštas austas iš faktūrinių siūlų. Klostuojamas pučiasi. Tinkamas lengviems švarkeliams, suknelėms, sijonams.Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

  8,26€ 4,13€ už m
 • 16,53€ -55%

  Vidutinio storio ir standumo, languota vilna. Gražiai išlaiko formą, tinkama klostavimui. Raštas neryškus, iš toliau praktiškai neįžiūrimas. Tinka vyriškiems ir moteriškiems kostiumams, suknelėms. 

  16,53€ 7,44€ už m
 • 12,40€ -70%

  Lengvas, kritus viskozinis krepas. Turi nežymią faktūrą, todėl nėra slidus. Labai kritus, todėl puikiai tinka suknelėms, palaidinėms, plačioms kelnėms, sijonams. 

  12,40€ 3,72€ už m
 • 16,53€ -65%

  Storas, standus audinys. Gerai laiko formą, nekritus. Turi smulkią, bet aiškią faktūrą, panašią į drobę. Tinkamas švarkams, paltams, suknelėms. 

  16,53€ 5,79€ už m
Rodoma 73 - 84 iš 84 prekių